אנחנו לא בטוחים שהמסמך שדלף לרשת הוא באמת המפרט הסופי, אבל אם אכן כך הדבר, מדובר באחד המחשבים החזקים ביותר שנראו יחסית לגודלו. הדליפה הפעם מפי מקור במסמך של אפל הטוען כי זהו המפרט הרשמי של ה-iSlate, מחשב הטאבלט הכל כך מדובר. המסמך בין שני דפים “חושף” שה-iSlate יריץ את מערכת ההפעלה Mac OS X Clouded Leopard על גבי מסך מגע מולטי-טאץ’ 7.1 אינצ’ עם רטט במגע. המחשב מתבסס על מעבד Core2 Duo בתדר 2.26GHz עם זיכרון 2GB DDR3, דיסק קשיח 120GB, עשוי מאלומיניום ויכלול מקרן קטן להקרנת תמונות ווידאו.

עד כמה שהמפרט נשמע מעניין הוא גם מעלה לא מעט חשדות. מערכת ההפעלה Clouded Leopard תפעל כביכול בענן מחשוב, בדומה ל-Chrome OS. אך בתחתית המסמך רשומים את כל האפליקציות שעימה הוא מגיע, מה שלא נשמע הגיוני למחשב “ענן”. המפרט של המחשב נשמע חזק למדי אפילו למחשב נייד סטנדרטי, שזה גם יגרום למחירו להרקיע שחקים.

אז מה אתם אומרים? נשמע אמיתי? אתם מוזמנים להציץ במסמך ולהביע את דעתם. (מקור)

עדכון: הטאבלט של אפל נחשף, Apple iPad

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.