העובדה כי נותרו מספר רב של חודשים עד אשר תחשוף אפל (Apple) את מכשיר הדגל הבא שלה לא מפריע לשמועות לזרום ובהמוניהן. על פי הדיווחים האחרונים, ה-iPhone 7 יכלול טעינה אלחוטית וכן אוזניות אלחוטיות שיחליפו את שקע האוזניות הסטנדרטי.

אם להאמין לדיווחים האחרונים, מלבד שינוי בעיצוב כפי שנוהגת לבצע מדי שנתיים, האייפון 7 יציע גוף דקיק למדי בהשוואה למימדי האייפון 6 וה-6S, וייתכן כי זו הסיבה מדוע אפל מתכנת לבטל לגמרי את שקע 3.5 מ"מ המיועד לכניסתן של אוזניות וכבל מדיה חיצוני. עוד נאמר כי ייתכן והעיצוב החדש יכלול גם חסינות כנגד מים, כפי שנמצאו לכך עדויות כבר בדור הנוכחי.

יציאת אוזניות Out?

דיווחים אודות ביטול שקע האוזניות הסטנדרטי כבר נשמעו מספר פעמים בעבר, אולם עתה נראה כי אכן הדבר עומד לקרות: על-פי הדיווחים האחרונים, אפל תציע באייפון הבא זוג אוזניות אלחוטיות, ללא כל חוט מקשר ביניהן. האוזניות, שייקראו EarPods, ימכרו כאביזר נפרד ולא יסופקו בתוך האריזה עימה יגיעה האייפון 7.

האוזניות יסופקו עם נרתיק צד כשזה יטעין אותן כשאינן בשימוש וכן יוכלו להספיק לכ-4 שעות ניגון רציפות. עוד מוסרים הדיווחים כי האוזניות החדשות תוצגנה במהלך חשיפת דגמי האייפונים הבאים, וימותגו תחת חברת ביטס אותה רכשה היצרנית לפני כשנה וחצי. אוזניות דומות הוצגו ב-CES על ידי חברת Bragi.

קרא עוד:  ב-ZTE מצאו מקום חדש למצלמה הקדמית

wireless in ear

על-מנת להתגבר על חוסר בשקע האוזניות הסטנדרטי, כן תציע אפל אוזניות חוטיות, אמנם אלו יתחברו לשקע הלייטנינג במכשיר ובנוסף, גם יוצעו למכירה בנפרד מספר מתאמים בין חיבור המסורתי לבין חיבור הלייטנינג.

כך או כך, סביר כי נשמע דיווחים ושמועות נוספים לקראת חודש ספטמבר – במהלכו צפויה היצרנית להכריז על מכשירי האייפונים הבאים.