עוד לא הספקנו להכיר כמו שצריך את ה-iPhone 5 וכבר אנחנו מקבלים מידע ראשוני על ממשיכו, שלא יגיע בעוד זמן רב – אלא בתוך כחצי שנה בלבד. השמועות ב-DigiTimes המסתמכות על עיתון עסקי מקומי בסין מצינות כי אפל כבר החלה ביצור ראשוני למכשיר הבא, אשר ייכונה בשם הלא מפתיע iPhone 5S. המקור טוען כי אפל תחל בחודש הבא בייצור קטן וניסיוני של כ-50,000 עד 100,000 יחידות וכי תגיע ליצור המוני בתחילת הרבעון הראשון של שנה הבא, זאת כדי להספיק להגיע לתפוקה מלאה והשקה באביב הקרוב לחודש יוני.

עוד מציין הדיווח גם כי אפל תשיק מכשיר iPad חדש ברבעון לאחר השקת ה-iPhone 5S, כשנה פחות מהשקת ה-iPad 4 שהוכרז לאחרונה, ואליו יצטרף ה-iPad Mini עם מסך הרטינה.

בהנחה שהשמועות נכונות, בפעם הראשונה מזה כשנתיים שהכרזה על מכשיר ה-iPhone תתרחש בחודש יוני, זאת בהשקת ה-iPhone 4 וה-5 שהתרחשו בחודש ספטמבר. גם אנו נראה מצב שבו שוב השקות מכשירים של אפל יהיו סמוכות יחסית כפי שקרה עם ה-iPad 3 וה-iPad 4, שרבים מלקוחות אפל עדיין כועסים על כך. מעט מפתיע לשמוע דיווחים בגין ה-iPhone הבא, עוד יותר כשזה מגיע כחודש לאחר השקת ה-iPhone 5, לכן היינו לוקחים את הדיווח הזה בערבון מוגבל עד שנוכל להצליב מידע ממקורות נוספים.

>> צפו בסקירת הוידאו שלנו ל-iPhone 5
>> מה קורה ל-iPhone 5 וה-Galaxy S3 בבלנדר?
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.