כאשר המכירות לא ממריאות, אפל (Apple) מחפשת פתרונות יצירתיים: אחרי מכירת הבזק של iPhone SE בחודש שעבר, אפל מחזירה למדפים את מכשיר הדגל של שנה שעברה, iPhone X.

בחברה יציעו את iPhone X כמוצר מחודש, כלומר כזה שחזר מלקוחות או נמצא בו פגם ותוקן. באפל מבטיחים שהמכשירים הנמכרים עברו את כל הבדיקות הקפדניות הנהוגות אצלה ואף יכלול גם סוללה חדשה, מעטפת שהוחלפה וכן גם קופסה חדשה ואביזרים משלימים.

עם זאת, בניגוד ל-iPhone SE שמחירו היה 249 דולרים וזול בהרבה, דגם ה-X אינו זול כלל – מחירו יחל ב-769 דולרים לדגם הבסיס ועד 899 לדגם עם הזיכרון המורחב. מחירו של המכשיר בעת השקתו בנובמבר 2017 התחיל ב-999 דולרים.

לשם השוואה, דגם ה-iPhone XR נמכר בעבור 749 דולרים, ולו חומרה חדשה יותר כמו שבב ה-A12 Bionic לעומת ה-A11 של ה-X. גם זיכרון העבודה זהה (3GB) אולם אין לו זוג מצלמות וגם מסך ה-OLED של iPhone X נחשב לאיכותי יותר.

ללקוחות בארה”ב אפל מאפשרת גם להחזיר את המוצר בתוך 14 יום במידה ולא מרוצים ולקבל החזר כספי מלא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.