בחודש פברואר האחרון נערך סקר על ידי Consumer Intelligence Research Partners, בו נמצא כי אחוז המשתמשים שהחליפו את מכשירם ל-iPhone ממכשיר אנדרואיד או BlackBerry היה 29%. עכשיו, הסקר נערך שוב, והוא מציג לנו תוצאות משופרות.

למעשה, המספר קפץ לעבר 38%, נתון גבוה יותר מיום ההשקה של ה-iPhone 4S בעונת החגים העמוסה, שאז "רק" 36% מרוכשיו עברו מפלטפורמה אחרת. עוד עולה מהסקר כי 50% מרוכשי ה-iPhone 4S בארצות הברית בחרו את דגם ה-16GB, כ-34% בחרו את דגם ה-32GB, ורק 16% בחרו את דגם ה-64GB. הרוב המכריע של רוכשי ה-iPhone בחרו לקנות את ה-iPhone 4S, כאשר 22% מהאמריקאים בחרו לקנות את ה-iPhone 4 עם חוזה התחייבות לשנתיים ורק 5% בחרו לקנות את ה-iPhone 3GS ללא שום חוזה.

אז כאמור, הנתון המעניין ביותר בסקר הוא העובדה שמספר העוברים מפלטפורמה אחרת ל-iPhone כיום (38%) גדול יותר ממספר העוברים לפני כמה חודשים (29%), ואפילו גדול יותר ממספר העוברים ביום השקת המכשיר עצמו, ועוד בעונת החגים (36%). נראה שמכשירי האנדרואיד הרבים, והמלחמות שלהם בינם לבין עצמם, הן לא ממש סיבה לדאגה עבור אפל. ה-iPhone ממשיך לבלוט אצל האמריקאים, וזאת עוד לפני הצגת הגרסה הבאה (iOS 6)בכנס המפתחים שיחל בשבוע הבא. (מקור)