אפל (Apple) שלחה הזמנות לאירוע שייערך ב-10 לספטמבר באולם על שם סטיב ג'ובס במטה החברה בקופרטינו, קליפורניה, שעליהן מתנוסס הכיתוב "By innovation Only" (באמצעות חדשנות בלבד) לצד לוגו החברה שנראה הפעם כתפוח המורכב ממספר חתיכות, כל אחת בצבע שונה.

לפי כל הדיווחים האחרונים, באירוע צפויה אפל לחשוף שלושה דגמי iPhone חדשים ובניהם, בפעם הראשונה, גם דגם Pro אשר טרם התברר מה הוא יציע בהשוואה לשני הדגמים האחרים, זאת בנוסף לממשיכו של ה-iPhone XR.

כפי שמציגות השמועות, העיצוב לא צפוי להיות שונה בהרבה פרט לכך ששתי המצלמות בגב המכשיר תוחלפנה בשלוש, וכן המכשיר צפוי לכל מעבד חזק יותר ולהגיע עם iOS 13, שכנראה כבר מוכנה, ישירות מהקופסה. החברה גם צפויה לחשוף את הסדרה החמישית של ה-Apple Watch, אולם לאחר שהאחרון תפס את תשומת הלב באירוע של שנה שעברה, נראה שהשנה תסתפק החברה בשינויים קלים במיוחד, ובניהם תוספת של שני גימורים: קרמי (ceramic) וטיטאניום.

ייתכן והחברה גם תחשוף מכשיר Apple TV חדש, אך כנראה שלא יוצגו מחשבי ה-MacBook בגודל 16 אינץ' עליהם דברו השמועות וכן דגמי ה-iPad לא צפויים לקבל עדכון באירוע. כזכור, בשנה שעברה אפל ערכה אירוע ב-30 לאוקטובר בברוקלין, כמה ימים לאחר אירוע החשיפה של חודש ספטמבר, שם מחשבי החברה וה-iPad זכו לדגמים משודרגים.

בנוסף לכל אלו, אפל עשויה לחשוף מידע נוסף על +Apple TV, השירות החדש של החברה שמתחרה ב-Netflix וב- +Disney, על Apple Arcade, שירות הזרמת המשחקים שנחשף מוקדם יותר השנה, וכן תאריך יציאה סופי למערכות ההפעלה השונות שנחשפו ב-WWDC 2019.