מכשיר האייפון האחרון בסדרה, ה-iPhone 4S יושק בישראל בסוף שבוע הבא, ב-16 לדצמבר, כך לפי דיווח של אתר כלכליסט. המכשיר יושק בכל שלושת רשתות הסלולר הגדולות בארץ וניתן להם אישור להתחיל למכור אותו בלילה שבין חמישי לשישי.

הערכות כי מחירו יעמוד ברמת המחיר הגבוהה ביותר של מחירי המכשירים במפעילות הנעה בין 110 ל-129 ש”ח בחודש בתוספת חבילת דור שלוש. בחנויות הפרטיות המכשיר נמכר החל מ-3,700 ש”ח לגרסת 16GB, אולם המחירים הישירים צפויים עוד לרדת כאשר הוא ייכנס למכירה באופן רשמי.

חגיגות כבר לא יהיו
ההשקה של דגם 3G ב-2009 הייתה מלווה בבאזז תקשורתי ובחגיגות מכירה שנמשכו כל הלילה. הפעם אי אפשר שלא לומר כי חלה ירידה בהתלהבות הצרכנים (אם כי לא במכירות) והזמן הממושך עד שהושק בעולם בכלל ובארץ בפרט, אפשרו ליצרניות להשיק מכשירים חזקים ומשופרים מבוססי אנדרואיד. כך בארץ היצע המכשירים גדל מאוד בשנה האחרונה ובראש הרשימה הוא הגלקסי אס 2 של סמסונוג, למוטורולה יש את האטריקס ומכשיר ה-RAZR שהחל להימכר בשבוע שעבר ועוד מכשירים נוספים.

עיקר החידושים שהוצגו באייפון 4S נגעו למערכת ה-iOS 5 הכוללת את העוזרת האישית בפקודות קוליות Siri שאינה תומכת בעברית (לבינתיים) וכן מצלמה משופרת ומעבד כפול ליבה.

מגוון הגדול של סמארטפונים בשוק כה קטן בישראל לא יכול להטיב עם אפל אך לא היינו מספידים את המכשיר כל כך מהר וכי יש כאן בארץ קהל אוהדים לא קטן שהמתין ומוכן לשלם את המחיר. עוד על המכשיר תוכלו לקרוא בסקירה המלאה שלנו. (מקור)