לא, זו לא שנת 2009 ואתם לא מדמיינים: מפעילת סלולר בדרום קוריאה החליטה להשיק מחדש את מכשיר ה-iPhone 3GS של אפל (Apple) – כ-9 שנים לאחר שהושק לראשונה.

לפי הדיווח של כלי תקשורת במדינה, המפעילה SK Telink 'נתקעה' עם מלאי גדול של iPhone 3GS שנותר לה במחסנים ובמקום לגרוס את היחידות, היא החליטה למכור אותן במחיר מפתה השווה ערך ל-40 דולרים בלבד (כ-150 שקלים).

כדי לוודא שהם עדיין שמישים, המכשירים ששכבו במחסנים נפתחו, נבדקו כי הם פועלים כמו גם מצב הסוללה שזו עדיין מצליחה לשמור על מצבה לאחר 9 שנים. לאחר הבדיקה הם נארזים מחדש ונמכרים דרך חנויות המפעילה עם חוזה שירות.

הרוכשים של iPhone 3GS ייהנו ממכשיר עם מסך 3.5 אינץ', מצלמה 3 מגה-פיקסל, אחסון 8 גיגה-בייט (עד 32 גיגה-בייט לדגם היקר), מערכת הפעלה iOS 6 ללא אפשרות לשדרוג ועם יכולות בסיסיות למדי כמו הוצאת שיחה וקבלת הודעות. צריך גם מתאם לסים הגדול ואם הוא יינזק כנראה שלא יהיה ניתן לתקנו. בהצלחה.

10 שנים לאייפון הראשון: כך הכל התחיל

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.