כפי שציפינו, Apple חושפת את ה-iPhone החדש ב-WWDC. זהו -iPhone 3G s, ה-“s” זה עבור Speed. ולמה? כי הוא הרבה יותר מהיר מ-3G. צורתו החיצונית לא השתנתה כלל, אך השינוי הוא בעיקר בפיצ'רים החדשים שנוספו. המצלמה כבר 3 מגה פיקסל עם פוקוס ולובן אוטומטי, וכפי שרוב השמועות צפו, הוא גם יודע לצלם וידאו באיכות VGA 30fps (כולל תוכנה פנימית לעריכת וידאו) ומהירות ה-DATA קופצת ל-7.2Mbps. אפל טוענים גם כי המעבד הגראפי שודרג קלות מה שיגרום ל-iPhone לרוץ חלק יותר מקודמו.

פיצ'ר נוסף הוא האפשרות לביצוע הוראות קוליות החל מביצוע שיחות, החלפת שירים, שליטה ב-iTunes ועוד על ידי לחיצה ארוכה על המקש הבית. סוללת המכשיר שודרגה ומספקת עד 5 שעות שיחה ו-9 שעות לשימוש באינטרנט (WiFi), נוספה תמיכה ב-Nike+ ואפילו הוסיפו מצפן פנימי. המכשיר זוכה גם לפיצ'רים החדשים שבמערכת ההפעלה בגרסה 3: מקלדת אופקית, העתק הדבק, MMS, ואפילו עברית.

מחירו נקבע על 199$ לגרסת 16GB זיכרון, 299$ לגרסת ה-32GB (בהתחייבות כמובן) וצפוי להימכר החל מ-18 לחודש בארה"ב. לשאר העולם (80 מדינות, אנחנו לא בניהם), הוא צפוי להגיע באוגוסט. את המכשיר "הישן" בגרסת 8GB החברה מוכרת במחיר מצחיק של 99$ בלבד ברשת AT&T (גם הוא בהתחייבות). צפו בסרטון הפרסומת בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.