באתר DxOmark התפרסמה הסקירה המלאה ליכולות הצילום של ה-iPhone 11, הדגם הבסיסי והזול ביותר במבחר הדגמים העדכני של אפל (Apple). הדגם מצויד בשתי עדשות צילום אחוריות בלבד לעומת שלוש במהדורת Pro היקרה, אולם מסתבר שבסך הכל מערך הצילום שלו איננו סובל רבות מכך, והפער בין שני המכשירים מסתכם בנקודות בודדות בציון הסופי.

ב-DxOmark סבורים כי שתי העדשות של ה-iPhone 11 מספיקות לצורך צילום פנים וחוץ איכותיים מאוד, עם חשיפה מדויקת וצבעים ריאליסטיים. למעשה, בצילום וידאו מקבל המכשיר צילום זהה לחלוטין לזה של דגם הפרו.

הקטגוריות בהן מאבד ה-iPhone 11 כמה נקודות בהשוואה לאחיו הגדול הן אכן בדיוק אלו שבהן העדשה השלישית של דגם הפרו באה לידי הביטוי הברור ביותר: צילומי תקריב (זום) ותמונות פורטרט בעלות אפקט "בוקה" של רקע מטושטש.

ואולם בסיכום הדברים, כאמור, קיבל המכשיר ציון של 109 נקודות, לעומת 117 ל-iPhone 11 Pro Max שכבר נבחן באתר. הציון הזה אומנם לא מספיק כדי להכניס אותו לרשימת עשרת המכשירים המצטיינים של האתר, אך נראה כי מדובר בתוצאה מכובדת למדי בהתחשב במחיר ובקטגוריה אליה המכשיר משתייך, ובמיוחד – לא נמוכה בהרבה מזו של הדגם הבכיר והיקר הרבה יותר.