הטאבלט העסקי של אפל (Apple), ה-iPad Pro הושק היו בישראל ויימכר ברשת איידיגיטל במחיר של 3,799 שקל לדגם 32 ג'יגה בייט החל מיום שלישי הקרוב.

איילת צרפתי רוזן, מנכלי"ית איידיגיטל מסרה כי:"אנחנו גאים להיות בין הראשונים להביא את בשורת ה-iPad Pro החדש לישראל. הוא לא פחות מיצירת מופת שתגדיר מחדש את מה שחשבנו עד כה על השימוש ב-iPad."

לשם השוואה, מחיר האייפד פרו עומד על 800 דולר בארה"ב, שהם כ-3,050 שקל  ובאנגליה נמכר המכשיר במחיר של 679 ליש"ט, שווי ערך ל-3917 שקל, כך שבהשוואה לשאר העולם, מחירו אף זול יותר.

כזכור, האייפד פרו החדש הוא הטאבלט הגדול ביותר אותו השיקה החברה עד כה ומיועד בעיקר לגרפיקאים ולעולם העסקי אבל לא רק. הוא מתהדר במסך בגודל 12.9 אינץ' (כ-4 אינץ' גדול יותר מדור האייפדים הנוכחי) וברזולוציית 2732X2048 פיקסלים. בנוסף, באייפד פרו קיימים ארבעה רמקולים איכותיים כך שיקנו חווית מולטימדיה במיטבה. תחת מכסה המנוע ניתן למצוא את מעבד ה-A9X המקנה, לטענת החברה, ביצועים עד פי 80 אחוז טובים ומהירים יותר מדגם האייפד אייר 2 ועד פי 90 אחוז גרפיקה טובה יותר. כמו כן ישנה מצלמה אחורית iSlight ברזולוציית 8 מגה-פיקסל ומצלמת סלפי קדמית ברזולוציה של 1.2 מגה-פיקסל. קיבולת הסוללה של המכשיר גדולה בהשוואה לשאר דגמי האייפד ונאמדת ב-10,307 מיליאמפר/שעה.

למרות שטרם נמסרו מחירי הדגמים האחרים, סביר שאלו יוכרזו עת השקת האייפד פרו באופן רשמי, ביום ג' כאמור. בנוסף, ה-Apple Pencil וכיסוי המקלדת טרם הגיעו לישראל ואלו צפויים להגיע בזמן הקרוב.