אחרי האייפד החדש, כולם מסתכלים לעבר ההכרזה הבאה של אפל. האירוע הבא שאפל מתכננת הוא כנס המפתחים השנתי של החברה, ה-WWDC שנערך ב-Moscone Center שבסן פרנסיסקו, שם על פי הערכות צפויה אפל להכריז על ה-iOS 6, גרסת מערכת ההפעלה הבאה של מכשירי ה-iDevice. כנס המפתחים יפתח ב-11 ליוני, כך עולה מרישומי הכנסים של המקום, ושם תציג את החידושים והתוספות של המערכת החדשה שתגיע למכשירי האייפון, אייפד והאייפוד טאץ'.

כך קרה גם שנה שעברה, כאשר אפל הכריזה על מערכת ה-iOS 5 ולאחר מספר חודשים הכריזה על ה-iPhone 4S. יחד עם זאת, הכרזה גם על מערכת ה-Mac OS X 10.7, כך שייתכן ונראה עדכון למערכת הזו בנוסף.

ללא iPhone 5
את הדור הבא של מכשירי האייפון שהיה אמור לצאת לפי כל שמועות כבר בשנה שעברה, אמור להגיע אלינו השנה, אם כי עדיין לא ידוע מתי זה ייערך. למרות שבאירועי WWDC הקודמים אפל נהגה להכריז על מכשיר אייפון חדש, השנה האחרונה התאפיינה בעיקר בחוסר סדר מצידה לאחר שמכשיר ה-iPhone 4S הוכרז כשנה וחצי לאחר ה-iPhone 4 כך שהסבירות כי iPhone 5 יושק לקראת חודש הקיץ. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.