עם כל הרעש סביב האייפון החדש והביקוש הגדול בהזמנה מוקדמת, אפל השיקה היום את המערכת, ה-iOS 4, עם יותר מ-100 פיצ’רים חדשים כמו ריבוי משימות, ארגון אייקונים בתיקיות, אפליקציית iBook לקריאת ספרים, זום דיגיטלי x5 ועוד.

אפל שחררה את השדרוג ומאפשרת הורדה למכשירי iPhone 3Gs, ה-iPhone 3G, נגני המוזיקה מדור שני ושלישי של ה-iPod Touch וכמובן שיגיע יחד עם ה-iPhone 4 שצפוי להגיע בעוד מספר ימים.

השדרוג מביא את בשורת הריבוי משימות לראשונה לאפל המאפשר עד 12 יישומים שירוצו בו זמנית ברקע. המשתמש יוכל ללחוץ על כפתור הבית פעמיים כדי לראות את סרגל יעודי אשר יציג את כל האפליקציות הפתוחות בשורה בתחתית המסך. לחיצה על אחת מהאפליקציות תעביר אתכם ישירות אליה או לחלופין תוכלו לסגור אפליקציות דרך התפריט. פיצ’רים נוספים שהוצגו היא האפשרות לאחד אפליקציות לקבוצות על ידי יצירת תיקיות בדף הבית. ב-OS 4.0, ניתן להכניס את כל אפליקציות המוזיקה בתיקיה, המשחקים בתיקיה אחרת והכלים בתיקיה נוספת. עד כה כל האפליקציות הופיעו בדף הבית ועל המשתמש היה לגלול בין מספר רב של עמודים.

העדכון מתבצע ישירות מה-iTunes לאחר לחיצה על “Check for updates” תחת פאנל הניהול של המכשיר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.