מספר מקורות ברשת מדווחים כי אפל על סף חתימה לרכישת Beats Electronics מחזיקת מותג Beats Audio תמורת 3.2 מיליארד דולר. העסקה צפויה להיסגר בשבוע הבא, וכחלק מכך אפל תרכוש את כל עסקי החברה בעולם.

חברת Beats מייצרת מגוון של מוצרי אודיו הכולל סדרה של אוזניות יקרות אך פופולריות ונוסדה על ידי הראפר Dr. Dre ומפיק המוזיקה ג’ימי לובין. לאחרונה החברה השיקה שירות הזרמת מוזיקה בדומה ל-Spotify הנקרא Beats Music, הזמין בארה”ב.

באם העסקה תצא לפועל, אפל תנסה לחדור לקהל יעד חדש עם שירות הזרמת המוזיקה, אשר ישתלב עם השירות שהיא השיקה בעצמה בשנה שעברה, iTunes Radio ושאר השירותים כמו iTunes Match. בנוגע לאוזניות עוד מוקדם לומר האם אפל תעשה שיתוף פעולה עם מוצריה ותשלב יכולות שונות של החברה או אביזרים כחלק מערכת המכירה של המכשירים.

בעבר הלא רחוק HTC רכשה 50 אחוז מהחברה ב-2011 ונעשה שיתוף פעולה צמוד כאשר חלק מהמכשירים הגיעו עם אוזניות Beats ונוספה טכנולוגיית אודיו ייחודית והוטמע לוגו של Beats Audio בגב המכשירים. בשל קשיים ביצרנית הטיוואנית, היא החליטה למכור את אחזקותיה בחברה וסיימה את השותפות בשנה שעברה.

מאז הקמתה ב-2008, Beats Electronics LLS מצליחה להגדיל את מכירותיה מידי שנה, זאת למרות הביקורות השליליות שהיא מקבלת על מוצריה מאנשי מקצוע. טכנולוגיות החברה משולבות גם במחשבים הניידים של HP וגם במספר מספר יצרניות רכב כמו פיאט, דודג’ וקרייזלר.

קרא עוד:  אפל השיקה יישום iCloud חדש ל-Windows 10

עדכון: בצורה יוצאת דופן, Dr Dre אישר כי אכן החברה תירכש על ידי אפל, שימו לב להופעה הקצרה.

http://www.youtube.com/watch?v=s2e5ZibypDk

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.