אחרי הביקורת וההתנצלות, מתחילים התיקונים. אפל החלה לתקן את הבעיות הרבות שנתגלו במפות אשר הושקו יחד עם מערכת ה-iOS 6 ולפי דיווח של MacRumors גם רואים זאת בשטח. מספר תמונות שהועלו לאתר מציגות זה לצד זאת את התמונה לפני ואחרי התיקון.כך ניתן להתרשם כי בחברה עוברים ידנית על הבעיות שדווחו ומבצעים תיקונים מאסיביים לתמונות ולמפות. MacRumors אומר כי רואים את התיקונים כבר במספר ערים בארה”ב כמו לוס אנג'לס, סן-פרנסיסקו, הוואי, ניו-יורק וגם לונדון, ואט אט מודלים בתלת מימד נוספים צצים במפה.

השינויים הללו עדיין לא זמינים לכלל המשתמשים, וחלק מהמכשירים עדיין מציגים את המפות הישנות, ובאפל אמרו כי לא יהיו שינויים מאסיביים בתקופה הקרובה, כך שתיקונים אלו זה רק ההתחלה.

כזכור, טים קוק התנצל על הבעיות במפות ולדבריו, אפליקציית המפות הייתה כלולה כבר בגרסת הבטא הראשונה של iOS 6, אך עם הזמן החברה רצתה ליצור אפליקציית מפות טובה יותר עבור הלקוחות שלה, עם אפשרויות מגוונות כמו ניווט מלא ("turn-by-turn"), ניווט קולי, ותלת מימד. "כדי לעשות את זה", הוא מסביר, "היינו חייבים לבנות אפליקציית מפות מההתחלה".הוא טוען שככל שמשתמשים יותר באפליקציית המפות – היא הופכת טובה יותר, ומודה לכולם על הביקורות. קוק הציע  חלופות שניתנות להורדה כגון Bing, MapQuest ו-Waze, או אפילו שימוש במפות של Google או Nokia בכניסה לאתרים שלהם והוספתם קקיצור למסכי הבית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.