אפל (Apple) השיקה כמה משירותיה המקוונים בהם שירות אחסון ושיתוף התמונות Apple Photos, שירותי התזכורות (Reminders) ויצירת רשימות ופתקים (Notes), בגרסאות התומכות בדפדפנים ניידים. עד כה היו זמינים שירותים אלו רק כאפליקציות למערכות ההפעלה של אפל (iOS ו-MacOS) ובגרסאות דפדפן התומכות במחשבים אישיים בלבד. 

החידוש המרכזי הוא כי הודות לשינוי, יכולים עתה גם משתמשי אנדרואיד ליהנות משירותים אלו, גם אם בגרסאות שאינן מהירות כמו האפליקציות המקוריות וחסרות בהן חלק מתכונותיהם. היות שאפל כנראה לא תשיק בזמן הקרוב אפליקציות ייעודיות לשירותיה המותאמות למערכות הפעלה מתחרות (למעט שירות המוזיקה Apple Music הזמין כבר מזה זמן מה), נראה שבעבור משתמשים המנויים לשירותים אלו אך בחרו דווקא לרכוש מכשיר מבוסס אנדרואיד זו תהיה האפשרות היחידה לסנכרון בין הפלטפורמות בשלב זה. 

iCloud.com offers native support for Android and iOS mobile web browsers

בכדי להתנסות בגרסאות המקוונות החדשות, יש להפנות את הדפדפן הנייד לכתובת icloud.com ולהזין את פרטי חשבון המשתמש הרלוונטי. לא מעט משירותיה של אפל עדיין חסרים, בהם האפליקציות המשרדיות Pages ו-Numbers (המקבילות למעבד התמלילים Word והגיליון האלקטרוני Excel), גישה לתיבת המייל המקוונת של אפל או ללוח השנה.