אמנם דיווחנו על בעיות שונות במכשיר האייפון 5, אך באפל דווקא מאוד מודאגים מהתקלות במפות החדשות שכזכור החליפו את מפות גוגל בגרסת ה-iOS 6. על פי מקור של TechCrunch, אפל מחפשת באופן אגרסיבי עובדים לשעבר של גוגל אשר יש להם ניסיון ב-Google Maps.

כביש או מגלשה?

כפי הנראה, לאפל אין פתרונות פשוטים לתקלות שנראו, הכלולות בין היתר תמונות מעוותות, מיקומים לא נכונים, בניינים שטוחים וערים הרוסות, ובין השאר גם טעויות קריטיות בניווט ורחובות שנעלמו מהמפה. בחברה מגייסים בבהילות עובדים של גוגל כדי שיעבדו על המפות החדשות והמקור אומר שרבים מאותם אנשים שהוצעה להם המשרה, להוטים לעבוד באפל ולהזדמנות לבנות את מוצר המפות מחדש. באפל מציעים לעובדים לחדול ולעבוד על “עדכונים מייגעים" המבצעים רק השלמות במפות גוגל ובמקום זאת לבוא ולבנות פרויקט חדש ולהתפתח איתו. עוד נאמר כי אפל הציע משכורות גבוהות יותר וזה כולל גם כיסוי מלא של הוצעות המעבר לקופרטינו, מקום מושבה של אפל.

בתגובה על הבעיות במפות אפל אמרה כי הדברים ידועים וכי עם הזמן הם ישופרו, אולם היא לא ציינה זאת בהכרזה האחרונה של מכשיר האייפון 5 והמשתמשים אשר שידרגו את מערכת ההפעלה ל-iOS 6 גילו כי הם לא מסוגלים כרגע לנווט עם המכשיר.

לאפל יש עוד דרך ארוכה עד אשר המפות יושלמו, וגיוס עובדים הוא רק חלק אחד מתוך הפעולות שהיא נוקטת בזמן זה, כאשר היא מתכננת כי גם המשתמשים יסייעו לה לפתור את הבעיות אשר צצו עם המפות החדשות.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.