סמסונג העלימה כל סימן וזכר לטאבלט ה-Galaxy Tab 7.7 בביתן שלה בתערוכת IFA 2011, רק יומיים לאחר שהוכרז המכשיר רשמית.

ביום ההכרזה קושט הביתן בפוסטרים וכרזות, נציגים המסבירים על הטאבלט וכמובן הדגמות חיות של המכשיר עצמו, אולם בצורה מחשידה, סמסונג הסירה כל זכר למחשב הטאבלט מהביתן בתערוכה. סמסונג עצמה לא הגיבה לעניין והעובדים במקום לא יכלו לספק פרטים נוספים מעבר לעובדה שהציוד נלקח והוסר.

תביעות הדדיות
ההשערות לההעלמות המסתורית של הטאבלט מהביתן היא כפי הנראה מלחמת התביעות  שמנהלת אפל מול סמסונג זה מספר חודשים, שבשיאם הצליחה אפל לגרום להפסקת השיווק של ה-Galaxy Tab 10.1 באירופה, שהומר לאחר מכן בגרמניה בלבד, זאת בטענה כי סמסונג הפרה פטנטים  הקשורים ל-iPad 2.

הדיווחים  האחרונים אומרים כי אפל היא זו שפנתה לבית המשפט המקומי בבקשה להסיר את הטאבלט מהביתן בתערוכה וכי סמסונג אולצה לעשות כך. בינתיים, סמסונג משהה כל פעילות שיווקית של הטאבלט החדש, וכפי הנראה הוא לא יושק בארה”ב עד אשר יתבררו הפרטים. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.