לאחר דחייה של מספר חודשים, אוזניות BeatsX החדשות של חברת ביטס (Beats) הושקו באופן רשמי בסוף השבוע בארה"ב וזמינות לרכישה בחנויות הרשת ובאתרי האונליין במחיר של 149.95 דולר.

BeatsX הן הדגם האלחוטי הזול ביותר של יצרנית מוצרי האודיו עת רכישתה על ידי אפל (Apple) לפני כשנתיים. הן מתומחרות 9 דולרים פחות מאוזניות ה-AirPods ואלו, בניגוד לאוזניות של אפל, מחוברות בחוט מקשר וכן מצוידות בחיישן W1 – הזהה לזה הקיים באוזניות ה-AirPods וכן בדגמי ה-PowerBeats3, ו-Beats Solo3 היקרות יותר.

אוזניות BeatsX כוללות שלט מלא שניתן לשלוט בעוצמת השמע וכן כפתור לחצן לצורך שימוש בפקודות קוליות ישירות מהאוזניות עצמן. זמן הסוללה שלהן נאמד בכ-8 שעות האזנה למוזיקה, כשטעינה של כ-5 דקות מספיקות לשעתיים האזנה נוספות או 45 דקות לטעינה מלאה, זאת בחיבור כבל Lightning ולא microUSB כמקובל.

https://www.youtube.com/watch?v=DUq7TA1KxhY

תכונות נוספות של ה-BeatsX כוללות מגנט בשני קצוות האוזניות שאלו לא יסתבכו אחת עם השנייה כשאינן בשימוש וכן קשתות ומתאמים בגדלים שונים להתאמה מיטבית לאוזניים. בנוסף רוכשי ה-BeatsX יזכו להטבה של 3 חודשי שימוש חינם בשירות ה-Apple Music.

טרם ידוע עדיין על מועד הגעת האוזניות החדשות לארץ ומה יהיה מחירן, אולם ל-TGspot נמסר כי סביר שאלו ינחתו בחודשיים הקרובים. בינתיים הן זמינות לרכישה דרך אתר אמזון (Amazon) במחיר של קצת פחות מ-700 שקל אחרי מיסים ומשלוח.