שמועות על iPhone 5 כבר לא חסר לנו, כשגם על מחשב הטאבלט של אפל, האייפד הדור הבא ישנם שמועות לא מעטות. בין השמועות שמענו כי אפל מתכננת להשיק טאבלט כבר בטווח הקרוב מחשב אחד דומה לנוכחי ואחד נוסף לקראת סוף השנה, זאת כדי לספק מענה מהיר לאטבלטים שאוטוטו המתחרים כבר משיקים, והנוסף הוא זה שיביא חידושים משמעותיים לתחום.

כעת, שמועה נוספת מסתובבת לה ברשת המגיעה מאתר SuperApple.cz הצ’כי שמדווח כי אפל בודק בימים אלה מחשב טאבלט בגודל שלא עולה על 6 אינצ’. לדיווח לא מצטרפת אף הוכחה כלשהי או פרטים נוספים שיתמכו בטענה אך לדבריו הדיווח מגיע משתי מקורות שונים.

גודלו של מחשב הטאבלט העתידי דובר לא מעט פעמים וג’ובס אף התבטא בעבר כשאמר כי טאבלט בגודל 7 אינצ’ לא רלוונטי לשוק: “טאבלטים בגודל 7 אינצ’ גדולים מידי כדי להתחרות בסמארטפונים וקטנים מידי כדי להתחרות באייפד”. עוד לא ברור מה נראה לבסוף, וישנה הערכה בשוק כי אפל אכן תכריז על גדלים שונים לאייפד או לחלופין תשיק אייפון גדול יותר שיספק את הפער בין המכשירים. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.