בעוד פחות מחודש תיערך ועידת המפתחים השנתית של אפל בה צפויה החברה לחשוף את מערכת ההפעלה הבאה, ה-iOS 6 למכשירי ה-iDevice. את החידושים הצפויים אנחנו עוד לא יודעים, אך ב-9toMac כבר מספקים לנו רמזים לגבי אפליקציית המפות של המערכת העתידית.

על פי הדיווח, אפל עובדת מזה זמן על תחליף ל-Google Maps המגיעה עם מערכת ה-iOS, זאת לאחר עבודת פיתוח עצמי בשיתוף טכנולוגיות של שלוש חברות בתחום המיפוי שרכשה החברה בשנים האחרונות (Placebase, C3 Technologies ו-Poly9). אפליקציית המפות החדשה, אומרים בדיווח, היא מהפכנית וכפי הנראה תכלול טכנולוגיות תצוגה תלת מימד של חברת C3 המייצרת מודלים תלת מימד של ערים ורחובות ועליהם ניתן להוסיף שכבות של מידע כמו מיקום חברים או מקומות מועדפים.

האם אפל תפתח חזית (נוספת) מול גוגל בתחום המפות? אנחנו מהמרים שכן, ונדע את האמת בכנס ה-WWDC שייערך ב-11 עד 15 ליוני בסן פרנסיסקו.

הוידאו שבהמשך מציג את טכנולוגיית התלת מימד של חברת C3 בכנס שנערך בשנה שעברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.