הרשת געשה אמש כשפורסם כי אפל מפתחת אפליקציה שתסייע למשתמשי iOS לעבור לאנדרואיד, אשר תעלה בקרוב לחנות ה-AppStore. את הדיווח מסך The Telegraph הבריטי והטענה הייתה כי אפל עושה זאת לא מרצונה, אלא כדי לרצות את מפעילות הסלולר באירופה ולהוכיח כי היא לא מקשה על מעבר משתמשים ואינה מונעת תחרות בשל מערכת ההפעלה הסגורה שלה.

למרות ההיגיון המסוים בדבר, הגיוני עוד פחות כי אפל תרצה לסייע למשתמשים לעבור לפלטפורמה המתחרה ובסופו של דבר גם להפסיד כסף, ואם כבר יותר סביר כי היא תקדם את האפליקציה שלה המציעה למשתמשי אנדרואיד לעבור לאייפון.  למרות כי לא ציפינו לתגובה רשמית לעניין, מה שאולי היה מגביר את השמועות אולם הפעם אפל כן הגיבה והדובר של החברה אמר ל-BuazzFeed כי “אין שחר לדברים. אנחנו מאוד ממותגים בלהעביר משתמשים מאנדרואיד לאייפון וזה הולך נהדר.”

אז כרגע אין כזו אפליקציה, אבל אולי הגיע הזמן שמישהו יכריח את אפל וגוגל לעבוד על אותם התקנים כדי שלנו יהיה קל יותר במעבר.

עדכון: דווקא כן – האפליקציה הראשונה של אפל באנדרואיד: כך תעברו ל-iOS; הגולשים לא שתקו

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.