במקביל לתחילת המכירה המוקדמת של ה-iPhone X, אפל (Apple) פרסמה גם פרטים חדשים על האחריות ושירותי התיקונים שלו מעניקה החברה. לפי דף התמיכה שהתעדכן השבוע, אפל תגבה לא פחות מ-279 דולר עבור כל תקלה שתתגלה במסך, אשר איננה נופלת תחת אחריות היצרן המוגבלת של החברה.

מעבר לכך, תיקון של כל תקלה אחרת במכשיר שתיקבע כי אינה תחת אחריות היצרן, תתמוחר בעד 549 דולר – יותר ממחצית ממחירו של האייפון העשירי, שעלותו מתחילה ב-999 דולר (לפני מיסים). אחריות היצרן של אפל מכסה רק תקלות אלקטרוניות הנובעות בפגם בתהליך הייצור ולא נזקים שנגרמו כתוצאה משימוש במכשיר. המחירים כמובן נכונים רק לארה"ב וסביר כי אלה יהיו יקרים יותר בישראל.

יש לציין כי בארה"ב מציעה אפל הרחבה לאחריות היצרן בשם +AppleCare אשר כן מכסה חלק מהתקלות הנגרמות כתוצאה מהשימוש במכשיר, אבל היתרון הגדול של השירות הוא מחיר מוזל על כל תקלה אחרת, בין אם היא קוסמטית או מהותית. למשל, במסגרת השירות תיקון מסך יעלה לצרכן 29 דולר בלבד וכל תקלה אחרת תתומחר בעד 99 דולר.

עלות שירות +AppleCare בארה"ב הוא 199 דולר ומכסה את המכשיר המבוטח למשך שנתיים. רוכשי ה-iPhone X יכולים להרחיב את האחריות עד 60 יום מתאריך הרכישה.

Apple iPhone X

iPhone X הוא האייפון העשירי אשר חורג מהעיצוב המוכר של החברה ומציג מסך 5.8 אינץ' מקצה לקצה בשם Super Retina. עוד למכשיר שבב שישה ליבות Apple A11 Bionic וזיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מערך צילום כפול עם זוג חיישנים באבחנת 12 מגה-פיקסל ובקדמתו 7 מגה-פיקסל. iPhone X תומך בהטענה אלחוטית והוא מגיע עם מערכת ההפעלה iOS 11

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.