אפל עומדת לשבור שיא חדש: החברה החלה היום בספירה לאחור לקראת הורדת האפליקציה ה-25,000,000,000 שתתרחש בזמן הקרוב, ומי שיוריד את האפליקציה ה-25 מיליארד עשוי לזכות בשובר מהחברה לרכישות אפליקציות מה-App Store על סך 10,000$, סכום שהוא יותר ממספיק כדי לקנות את כל האפליקציות שאי נרצה. נתון זה הוא בהחלט ציון דרך גדול ומרשים בשביל אפל, בהתחשב בכך שה-App Store הושק רק לפני שלוש וחצי שנים.

בעמוד המבצע באתר של החברה נכתב : "נכון להיום, כמעט 25 מליארד אפליקציות הורדו ברחבי העולם. וזה מדהים כמעט כמו היישומים עצמם. אז אנחנו רוצים להגיד תודה. הורד את היישום ה-25 מליארד ותוכל לזכות ב-$10,000 לקניות ב-App Store. פשוט הכנס ל-App Store והורד את האפליקציה הטובה ביותר שלך עד כה."

Apple יכולה לרשום לעצמה הצלחה בחודשים האחרונים. בתחילה הודיעה החברה על רווח שיא ברבעון האחרון של השנה אחרי השקת האייפון 4S, והשבוע הכריזה על ה-Mountion Lion, מערכת ההפעלה הבאה עבור Mac OS שהוכרזה במהלך מפתיע של החברה, וכמובן שכולנו מצפים להכרזה הקרובה של ה-iPad 3. היעד הבא של חנות האפליקציות של החברה, 30 מליארד, הוא בוודאי לא רחוק. (מקור)