אפל (Apple) הודיעה היום כי תחל למכור מהדורה חדשה של מכשירי ה-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus בצבע אדום, במסגרת פרויקט (RED) אשר הכנסותיו מועברות לקרן למלחמה באיידס. מדובר על צבע שעד כה לא היה קיים בליין האייפונים, כאשר במסגרת הפרויקט הוצעו רק כיסויים למכשיר, לצד מכשירים אחרים בצבע אדום כמו אוזניות Beats, אייפודים ורצועות לשעון.

הדגמים האדומים זהים במפרט למכשירי האייפון הנוכחיים, כאשר ההבדל היחיד הוא הצבע. הם יימכרו בגרסאות 128 ג'יגה-בייט או 256 ג'יגה-בייט, כאשר הגרסה הזולה ביותר תעלה 749 דולר (בהתאם למחירם הרגיל של מכשירי האייפון בנפחים אלה). המכירה תחל ביום שישי הקרוב, ה-24 במרץ ב-8:01 שעון קליפורניה בחנות האונליין של אפל ובחנויות ברחבי העולם. בנוסף הודיעה החברה כי מכשיר ה-iPhone SE יוצע למכירה בנפחי אחסון כפולים של 32 ג'יגה-בייט ו-128 ג'יגה-בייט, תמורת אותו תג מחיר (החל מ-399 דולר).

החברה אף הודיעה על דגם מוזל של מכשיר ה-iPad (אייפד) שלה בגודל 9.7 אינץ', אשר יחליף את iPad Air 2 (אייפד אייר 2) שייצורו מופסק. מדובר בטאבלט עם רכיבים יחסית ישנים, כמו מסך רטינה ושבב ה-A9 של אפל, שאמנם מתעלים על אלו של האייפד אייר 2 אבל נחשבים פחות מתקדמים מדגם ה-iPad Pro האחרון. בנוסף, האייפד החדש מכיל רק שני רמקולים, אינו תומך בעט ה-Apple Pencil ואינו מכיל את מחבר ה-Smart Connector. יחד עם זאת, מדובר באייפד הזול ביותר של החברה – 329 דולר עבור גירסת ה-WiFi ו-459 דולר עבור גירסה עם קישוריות סלולרית. האייפד יגיע בצבעי אפור, לבן וזהב, ויימכר אף הוא החל מיום שישי הקרוב.

קרא עוד:  גוגל מפסיקה לעדכן את מכשיר ה-Pixel המקורי

מוצרים נוספים שהשיקה אפל כוללים רצועות חדשות לשעון ה-Apple Watch בשישה צבעים חדשים (Berry, Tahoe Blue, Orange, Red, Pollen ו-Midnight Blue), רצועות ספורט בשלושה צבעים חדשים (Pebble, Azure ,Camellia), ארבע רצועות Hermes חדשות, 3 רצועות עם עיצוב חדש של האבזם וכן את רצועות הספורט המחוררות של שעון ה-Apple Watch Nike+, אשר עד כה לא הוצעו למכירה נפרדת אלא נמכרו רק למי שרכש את השעון. מחירן של הרצועות יחל מ-49 דולר והן זמינות לרכישה כבר היום באתר.