אפל (Apple) הכריזה רשמית על ה-AirPods Pro, דגם משופר לאוזניות האלחוטיות הפופולריות הכולל עיצוב חדש, סינון רעשים אקטיבי, איכות צליל משופרת ואפשרות בחירה בין מתאמי סיליקון בגדלים שונים. מחירו של הדגם החדש בארה"ב הוא 249 דולרים, ויגיע לחנויות בסוף החודש הנוכחי.

כאמור, ל-AirPods Pro עיצוב חדש ושונה מאוזניות ה-AirPods הרגילות. זה כולל מתאמי סיליקון בשלושה גדלים שונים, לצורך אטימה טובה יותר וכן פתח אוויר לצורך "התאמת לחצים", כך שבאפל טוענים כי לאחר מספר שניות לא ניתן עוד לחוש בנוכחותן של האוזניות. סינון הרעשים האקטיבי סורק לטענת אפל את הסביבה 200 פעמים בשנייה, ולוקח בחשבון גם את מבנה האוזן ביצירת גלי הקול הפוך שאותו מכנה החברה "אנטי רעש" (Anti Noise).

Apple AirPods Pro Expanded 102819

AirPods Pro כוללות משטח מגע, המאפשר לכבות את סינון הרעשים באופן זמני על מנת להאזין לרעשי הסביבה (או לשיחות במשרד). באשר לאיכות הצליל, מערכת "אקולייזר אדפטיבי" אמורה להתאים בכל רגע את פרופיל ההאזנה למוזיקה שאותה שומעים, לצורך הנאה מקסימלית. באופן כללי טוענת אפל לשימוש ברכיבים איכותיים יותר, לצליל עשיר עם באס עמוק.

שבב ה-H1 של אפל אמור לספק חיבור אמין למכשירי iPhone וגם אפשרות להפעלת פקודות קוליות דרך הסייענית הדיגיטלית סירי (Siri). בניגוד לדגם ה-AirPods הרגיל, ה-AirPods Pro פועלות עם מכשירי iPhone בלבד, ולא ניתן לחבר אותן למכשירי אנדרואיד. זמן הסוללה עומד על 4.5 שעות, אולם באמצעות הסוללה הכלולה במארז הנשיאה זמן השימוש עולה ל-24 שעות בסך הכל. המארז תומך גם בטעינה אלחוטית באמצעות משטחי Qi סטנדרטיים.

קרא עוד:  האוזניות נטולות החוטים החדשות של LG מנקות מחיידקים בזמן טעינה

ההשקה כאמור בסוף החודש הנוכחי.