שתי המשווקות של מוצרי אפל (Apple) בישראל הודיעו על השקת אוזניות ה-AirPods האלחוטיות, שנחשפו רשמית לפני כשבוע, ויגיעו לישראל במהלך השבועות הקרובים וכבר זמינות להזמנה מוקדמת.

ברשת iStore מחירן של האוזניות החדשות הוא 799 שקלים למארז הטענה רגיל, או 999 שקלים לדגם עם מארז הטענה אלחוטי. לעומת זאת, רשת איידיגיטל (iDigital) תחל בשיווקן של ה-AirPods החדשות בתחילת חודש אפריל גם כן במחיר דומה, והרשת תוסיף למכור את הדגם המקורי תמורת 799 שקלים. בנוסף, ניתן יהיה לרכוש את מארז ההטענה האלחוטי בלבד תמורת 399 שקלים.

הדור השני של אוזניות ה-AirPods נראה זהה לחלוטין לקודמו, אך מצויד במעבד חדש בשם H1 המציע לטענת אפל זמן סוללה ארוך יותר (שיפור של עד 50% בזמן הדיבור), קישוריות מהירה ואמינה יותר למכשיר הטלפון, ותמיכה במענה מידי לפקודות קוליות (לאחר הפעלת הסייענית הדיגיטלית באמצעות הצירוף המוכר ״היי סירי״).

מארז הטעינה האלחוטי תומך בתקן Qi הפופולרי, כך שניתן להטעינו על ידי כל מטען אלחוטי תקני. את אותו מארז טעינה ניתן, כאמור, לרכוש גם בנפרד – עבור בעלי הדגם הקיים של ה-AirPods המעוניינים בטעינה אלחוטית אך אינם זקוקים לאוזניות חדשות. בהמשך צפויה אפל לחשוף גם את אוזניות ה-Powerbeats החדשות, המתבססות על טכנולוגיה דומה, אך מציעות עיצוב ספורטיבי ואפשרויות נרחבות יותר להתאמה אישית.