הטאבלטים החדשים בסדרת iPad Pro של אפל (Apple) שהושקו לאחרונה עשויים להגיע עם כיפוף קל בשלדת האלומיניום – אבל זו לא בעיה, כך אמרה החברה לאתר The Verge.

בימים האחרונים החלו להצטבר בפורומים ברשת תלונות מצד רוכשי הטאבלטים, שמחיריהם נעים בין 799 דולרים לדגם הבסיסי בעל מסך 11 אינץ' ואחסון פנימי בנפח 64 גיגה-בייט לבין 1,899 דולרים לדגם המתקדם ביותר עם אחסון פנימי בנפח טרה-בייט וקישוריות סלולרית בטכנולוגיית LTE. חלק מהגולשים טענו כי הכיפוף התפתח בימים שלאחר הוצאת הטאבלט מהקופסה, אך אחרים דיווחו כי הטאבלטים הגיעו עם הכיפוף מהמפעל. הכיפוף דווח בכל הדגמים, וחלק טענו כי אולי הוא קשור לקלות שבה היוטיובר JerryRigEverything הצליח לכופף את הטאבלט החדש במבחן העמידות שביצע בו.

כאמור, אפל אישרה כי מדובר בכיפוף שקורה במפעל, והוסיפה כי זוהי תופעת לוואי של תהליך קירור רכיבי המתכת והפלסטיק לקראת סיום הייצור, ולא תקלה שפוגמת את המוצר. היא הדגישה כי הכיפוף הקל לא אמור להחמיר עם הזמן ולא פוגע באופן כלשהוא בביצועי המכשיר.

רוכשים שמקבלים את הטאבלט עם כיפוף יכולים להחזיר אותו תוך 14 יום מהרכישה ולקבל אחד חדש – אבל אפל לא מתחייבת שהחדש לא יגיע עם אותו כיפוף. החברה הדגישה כי לא חוותה יותר החזרות של הטאבלטים החדשים בעקבות ה-'בעיה'.