אלקטרוניקס ארטס (Electronics Arts) אישרו כי Apex Legends, משחק הבאטל רויאל מבוסס הגיבורים האלטרנטיבי ל-Fortnite, יגיע אל המכשירים הניידים ב-2020.

נראה כי ב-EA מעוניינים לנסות את מזלם גם בעולם המשחקים הניידים ולאחר ההצלחה לה זוכות גרסאות ניידות של משחקים כמו Fortnite, PUBG ו-Call Of Duty הכותר Apex Legends יצטרף למלחמה על המסך הקטן.

לאור ההצלחה לה זוכה משחק הבאטל רויאל של EA על המחשב האישי וקונסולות המשחק אישר אנדרו ווילסון (Andrew Wilson), מנכ"ל החברה, כי גרסה ניידת של המשחק צפוי להגיע אל הפלטפורמות הניידות – אנדרואיד ו-iOS – עד תחילת שנת הכספים של 2021.

"כעת הקהילה של Apex Legends מונה מעל ל-70 מיליון שחקנים, אנו מתמקדים בהתרחבות אל פלטפורמות ניידות חדשות ולשווקים נוספים". עד להשקת הגרסה הניידת הוסיף ווילסון כי בקרוב תשיק החברה תוכנית תחרותית עבור שחקני Apex Legends מקצועיים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.