משחק הפעולה החדש Apex Legends, הזמין להורדה בחינם עבור המחשב האישי וקונסולות הפלייסטיישן 4 (PlayStation 4) והאקס-בוקס וואן (Xbox One), מסתמן כלהיט הגדול הבא של הז׳אנר – ואולי האיום המשמעותי הראשון על מעמדו של פורטנייט (Fortnite) בראש הטבלה. בתוך שבוע אחד בלבד רשם המשחק 25 מיליון שחקנים רשומים, ושיא של 2 מיליון שחקנים המחוברים בו-זמנית. לצורך ההשוואה, פורטנייט הצליח להגיע ל-10 מיליון הורדות תוך שבועיים.

Apex Legends מבוסס על מותג משחקי הפעולה Titanfall שמעולם לא הצליח לזכות בפופולריות רבה כל כך – עד עתה. הוא מזכיר את סגנון ה״באטל רויאל״ של פורטנייט, אך בגרסה שלו נדרשת פחות תקשורת ישירה בין השחקנים, מה שאולי מקל במעט את הכניסה למשחק עבור שחקנים חדשים ולא מנוסים. בנוסף, ייתכן כי חלק מהגיימרים כבר חשים ״עייפות״ מסוימת מפורטנייט, ומחפשים תחליף חדש ומרענן.

לפופולריות הרבה של המשחק תורמים, כמובן, כוכבי רשת רבים המשדרים את משחקיהם, ביניהם Ninja ו-DrDisrespect שכבר העבירו שעות רבות במשחק בשידור חי. בניסיון לרתום עוד שמות גדולים להצלחה, מתכננים מפתחיו של Apex Legends טורניר מיוחד לסטרימרים. עדכון העונה הראשונה של Apex Legends, עם דמויות, כלי נשק ואתגרים חדשים, צפוי לצאת בתחילת החודש הבא. בהמשך הדרך צפויה גם גרסה של המשחק המיועדת למכשירים ניידים, אם כי לא ברור עדיין מתי בדיוק זו תגיע לחנות האפליקציות.