חלק ממחזיקי מכשירי אנדרואיד (Android) ודאי נהנים מיכולותיה של מערכת ההפעלה שלהם להריץ לאנצ'רים (משגרים) היכולים להעניק לממשק המשתמש תכונות חזותיות שונות לחלוטין מאלו שמספק היצרן כברירת מחדל. הלאנצ'ר המפורסם Apex כבר הספיק לקטוף תשבוחות רבות מצד המשתמשים בו, ואמש (א') שיחררו המפתחים גרסה חדשה ללאנצ'ר ולתוסף שלו Apex Notifier. במרכז החידושים עומדת תמיכה משופרת יותר של הלאנצ'ר בעברית, וכן תמיכה של יישום ה-Notifier עם מערכת ה-Android Wear.

הלאנצ'ר, הניתן להורדה בחנות גוגל, הופך את חווית השימוש במכשיר לחוויה נעימה יותר, מעוצבת יותר ובעיקר מותאמת אישית. אפקטים חזותיים מלווים את המעברים בין מסכים שונים בממשק המשתמש של המכשיר וניתן להתאים אישית עד 9 עמודי בית, אחוזי שקיפות של תצוגת הממשק, קיצורי דרך וקבוצות נגישות ליישומים שימושיים. ניתן אף לנעול את אופציית העריכה של שולחן העבודה (כדי להימנע משינויים בשוגג) וניתן להגדיר חבילות נושא וביצוע גיבויים ושחזורים של התצוגות השונות. אם כל אלה לא מספיקים לכם, תוכלו לרכוש כאן את הגרסה בתשלום הכוללת תכונות נוספות רבות.

גרסת 2.5.0 של הלאנצ'ר מציגה מספר חידושים, ביניהם: אופציה לשנות את סמל האפליקציה, תיקוני באגים ותמיכה משופרת בתרגומים לשפות שונות. עם שחרורה השבוע, הוצגה גם גרסת 3.0 של האפליקציה Apex Notifier המשמשת כתוסף עבור הלאנצ'ר ותפקידה להציג התראות המגיעות מיישומים שונים. הגרסה החדשה של תוסף Apex Notifier מציגה תמיכה במוצרי המחשוב הלביש הפועלים עם מערכת ה-Android Wear שכה נפוצים לאחרונה עם קבלת התראות ישירות לשעונים החכמים.

קרא עוד:  צילום רטרו: עם האפליקציות האלה תפיקו תמונות איכותיות בשחור-לבן

גם גרסת הלאנצ'ר החדשה וגם הגרסה החדשה של תוסף ה-Apex Notifier ניתנות להורדה בחינם באמצעות חנות ה-Google Play או באתר המפתחים. אלו מכם החפצים בגרסה המלאה של הלאנצ'ר יוכלו לקבל אותה תמורת 14 ש"ח בחנות של גוגל.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.