גרסה חדשה למסך הבית Apex, זכתה לעיצוב על-פי הקווים המנחים של ה-Material Design, העיצוב השטוח החדש של מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android)

Apex הוא אחד ממסכי הבית (Launcher) הפופלארים ביותר למערכת ההפעלה אנדרואיד, הוא בעל עיצוב הקרוב לזה של המסך הבית של גוגל (Google) אך עם יכולות התאמה אישית מתקדמות.

עיצוב ה-Material Design היא השפה העיצובית החדשה של גוגל אשר כוללת מאפיינים שטוחים, לצד אנימציות ונגיעות של צבע.כחלק מהטמעת השפה העיצובית ניתן לראות שינויים ב: סמלי התפריטים, סמל מגירית היישומים, הרקע של מגירת היישומים, סמל תיקיות חדש ומחווני הגלילה שעתה נראים במכשירים אחרים אשר מריצים את אנדרואיד 5.0. השינוי העיצובי מגיע לאחר שבאוקטובר האחרון, עם גרסה 2.7, מסך הבית קיבל מספר מאפיינים של עיצוב Material Design אך לא עיצוב נרחב כמו בגרסה זו. על-פי רשימת השינויים ישנם עוד שינויים ושיפורים מתחת למחסה המנוע.

הגרסה 3.0 החינמית של Apex זמינה להורדה בחינם מחנות הגוגל פליי (Google Play) אך ישנם מספר מגבלות, גרסת הפרו אשר כולל אפשרויות התאמה אישית נוספות, זמינה להורדה במחיר של 14 שקלים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.