הפיכת צוות CyanogenMod לחברה עושה את שלו, ובכיר מפתחי הרום AOKP רומן ברינג (Roman Bring) שהוא גם אחד ממייסדיו, עוזב את תפקידו ועובר לפיתוח אצל הרום המתחרה.

אלו חדשות מרעישות בקהילת פיתוח הרומים העולמית, וברינג שהחל את פיתוח הפרויקט בסוף 2011, הביא את הרום הראשון שלו למכשיר ה-Galaxy Nexus. מאז, AOKP גדל והתפתח יפה מאוד עם תמיכה בעשרות מכשירים שונים, והפך עם הימים לרום הפופולרי השני אחרי CyanogenMod. אך אל דאגה, רום ה-AOKP ימשיך לפעול גם בלעדיו, ולמרות זאת הוא אמר כי הוא ימשיך לעבוד ולפתח את הרום בזמנו החופשי.

מאז ש-CM הכריזו על הפיכתם לחברה, הם כבר כבר הספיקו להשיק גרסאות קיטקט למגוון מכשירים, להציג את CM Installer, להשיק את Oppo N1 בגרסת CM ועוד, ואת זה הם הספיקו ב-4 חודשים בלבד. אז אפשר רק לדמיין מה יעשה גיוס של מפתח בכיר כמו רומן ברינג לחברה החדשה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.