מתברר שהסטודיו של פורשה (Porsche) לא מבצע שיתופי פעולה בתחום מחשוב הדיגיטלי רק בהיבט של טלפונים חכמים ומכשירים ניידים דומים, אלא גם יצרניות ציוד היקפי למחשבי PC, כולל מסכים. AOC, יצרנית מסכי  המחשב, הודיעה על שני מסכים חדשים שיוצרו בשיתוף פעולה עם הסטודיו לעיצוב של חברת המכוניות המפורסמת, אחד בגודל 24 אינץ' והשני בגודל 27 אינץ', ושניהם בעיצוב זהה.

הדבר הראשון שבולט במסכים הללו, AOC PDS241 ו-AOC PDS271, הוא פאנל ה-AH-IPS שלהם שנקי ממסגרת בשלושה כיוונים. רק הצד הפונה מטה מצויד במסגרת וגם היא דקיקה למדי ומציעה את סמליל החברה ואת נורית ההפעלה. עוד דבר שבולט הוא העובי של המסכים הללו שעומד על 5.1 מ"מ בלבד. למעשה, הם כל כך דקים כך שאין מקום לשלב בהם חיבורים. חיבור החשמל וה-HDMI אליהם מבוצע באמצעות קופסה חיצונית שמתחברת עם כבל USB-C לרגל הראשית של המסכים.

לצד ההשקעה המסוימת בעיצוב, הפרטים הטכניים שלהם די סטנדרטיים. הם מציעים רזולוציית FHD בלבד, בהירות בשיעור מרבי של 250 ניטים ויחס ניגודיות סטטי של 1,000:1. זמן התגובה של מאפור לאפור עומד על כ-4 אלפיות השנייה. החברה שילבה בהם טכנולוגיית Low Blue Light להפחתת אור כחול וכן טכנולוגיית Flicker-Free שאמורה להקל על העיניים בעת שימוש לזמן ממושך.

המסכים יגיעו לארץ במהלך יוני השנה. המחירים בחו"ל עומדים על כ-240 דולר ו-330 דולר בהתאמה לגודל המסך.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.