בתערוכת Gamescom, שמשכה בשנה שעברה 335,000 מבקרים, תציג AOC את שני דגמי הגיימינג בביתן חברת Caseking (אולם 8.1 ביתן A051) בביתן חברת World Cyber Arena (אולם 5.2 ביתן B010) ביתן יצרנית המשחקים Icebird Studios (אולם 10.1 ביתן B060) וכן בביתנים של יצרנית החומרה Corsair ומפתחת המשחקים Gaijin Entertainment (במתחמים העסקיים).

שני הדגמים שיוצגו בביתנים הללו מציעים קצב רענון ברמה של 144 Hz וזמן תגובה מהיר מאוד של 1 ms. באופן זה ניתן לצמצם למינימום את התופעות של 'קריעת מסך' ו'מריחות' האופייניות לתנועה מהירה במסכים רגילים. המבקרים בתערוכה יוכלו ליהנות ממלוא התפארת הוויזואלית של משחקים כמו War Thunder של Gaijin Entertainment. בדגם AOC G2460PG משולבת גם טכנולוגיית NVIDIA G-SYNC שמבטלת לחלוטין את השיהוי בין הפקודות הנקלטות לבין התצוגה במסך.

בנוסף לשני הדגמים שיוצגו בתערוכה מציע AOC מגוון רחב של מסכי גיימינג ייעודים. מגוון זה יתרחב בהמשך השנה עם השקת מספר דגמים חדשים וביניהם: AOC G2460PF ו-AOC G2270PF עם טכנולוגיית AMD FreeSync שעושה שימוש בהגדרות גראפיות תואמות של AMD.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.