טק דטה, המפיצים הבלעדיים של מסכי AOC בישראל משיקים מסך מחשב חדש תלת מימד. מסך  ה- LED בגודל 23 אינץ', כולל  רמקולים איכותיים ופורמט רחב אשר הופכים אותו לכלי עבודה משרדי או ביתי יום יומי. הודות לרזולוציית FullHD 1920x1080p וזמן תגובה מהיר ניתן ליהנות מסרטים וממשחקי מחשב במלואם. למסך ניגודיות ובהירות (300cd/m) גבוהים מספקים איכות תמונה גבוהה. סצנות פעולה מהירות ביותר נצפות בצורה חלקה הודות לזמן תגובה מהיר של 5ms . התוכן ברזולוציה גבוהה Full HD מתקבל על ידי חיבור HDMI תואם HDCP.

ברגע שהגדרת 3D מופעלת במסך , סרטים, קטעי פעולה, וידאו ומשחקי מחשב שצולמו בפורמט   2D ניתנים לצפייה לראשונה  ב- 3D וזאת  באמצעות משקפיים מיוחדות מהדור החדש כפי שמתבצע בבית קולנוע במשקפיים קלי משקל. מדובר במשקפיים עם טכנולוגיה פאסיבית ללא סוללות ובמשקל של כ – 20 גרם בלבד המסתמכת על תמונה רציפה ללא סגירת עיניים, כך שכל עין מקבלת תמונה שונה במקביל ובכך נמנעות תופעות כמו ריצודים, סחרחורות וכאבי ראש. בנוסף, מגיע זוג משקפי Clip On שמתיישבים על משקפי ראיה לבעלי משקפיים.

יורם אבודרהם סמנכ"ל השיווק והמכירות בטק דטה מציין כי המסך החדש מאפשר ליהנות גם מעבודה רגילה וגם מחווית בידור  מבלי צורך להחליף את המחשב בבית למחשב תלת מימד. AOC מדורגת במקום השלישי בישראל מבחינת נתח שוק בתחום המסכים בישראל והמסך החדש מצטרף למסך Multi-Touch היחיד מסוגו בישראל עד כה שהושק לפני מספר חודשים. בנוסף, כמו ליתר מוצרי החברה גם מסך זה זוכה לשירות ואחריות VIP של 3 שנים בבית הלקוח.

קרא עוד:  בזק בינלאומי משיקה הגנת סייבר גם לניידים

מחיר מומלץ לצרכן 1399 ₪.

ניתן להשיג ברשת באג, בזק סטור, מחסני חשמל, אתרי סחר מובילים וחנויות מחשבים מתמחות ברחבי הארץ.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.