חברת AOC פיתחה פתרון שמצמצם את השפעת הצפייה הממושכת במסכי מחשב, המאפיינת כיום את חייהם של משתמשים רבים. החברה משיקה היום בישראל שני מסכים חדשים: דגם 22 אינטש (55.9 ס"מ) ודגם 24 אינטש (61 ס"מ) המצוידים בשתי טכנולוגיית חדשניות Anti-Blue Light וכן טכנולוגיה מונעת הבהוב. שני החידושים הללו נועד להתמודד עם דאגות בריאותיות כמו לחץ ברשתית וניוון מקולרי. טכנולוגיית Anti-Blue Light מצמצמת בלמעלה מ-90% את ההשפעה המזיקה של האור הכחול, ללא כל שינוי בדיוק הצבעים. יתירה מכך, טכנולוגיית Flicker FREE מונעת את תופעת עייפות העיניים שמתרחשת בלי שהמשתמש ער לכך.

על פי ממצאים משמעותיים חשיפה ממושכת לאור הכחול של מסכים גורמת ללחץ ברשתית שאחראית ישירות לניוון מקולרי המתפתח עם עליית הגיל. הסימפטומים המרכזיים הנלווים לכך הם התדרדרות בראייה המרכזית. פתרונות קודמים היו מוגבלים לתחום התוכנה וחסימת האור הכחול באמצעות מסננים שונים כמו משקפיים מיוחדים או זכוכית לפני המסך, שפגמו בדיוק הצבעים.

שני המסכים החדשים של AOC המצויידים בטכנולוגיית Anti-Blue Light – E2276VWM6 ו-E2476VWM6 – מבוססים על טכנולוגיית LED ייחודית המזיזה את שיא אורך הגל מ-450 nm המזיק ל-460 nm הבטוח יותר. הזזה זו מצמצמת את האור הכחול בלמעלה מ-90% אך מאפשרת הפקה של מספיק אור כחול שמבטיחה את דיוק הצבעים.

בריאות המשתמש הוא אתגר שיצרנית המסכים AOC לוקחת ברצינות. על כן מלבד טכנולוגיית Anti-Blue Light צוידו שני המסכים החדשים בטכנולוגיה שמונעת לחלוטין את הבהוב המסך. הבהוב הוא הבזק שמתרחש כאשר בקר תאורת ה-LED האחורית של המסך מבצע התאמה של רמות הבהירות במהלך רענון המסך. תופעה זו עלולה להשפיע על העיניים ולגרום לעייפות עיניים, שהמשתמש עשוי לא להבחין בה כלל. על כן פונקציית Flicker FREE מסייעת לצמצם מגוון דאגות הקשורות לבריאות העין שעלולות לנבוע מהבהוב המסך.

קרא עוד:  לאינטל ומיקרוסופט נדרשה כמעט שנה בכדי לתקן פרצת אבטחה חמורה במעבדים

שני המסכים החדשים צוידו בנוסף במגוון של תכונות מועילות. שני הדגמים מציעים רזולוציה ברמת Full HD – 1920 x 1080 עם צבעים חדים ועשירים. למשתמשי אנדרואיד מוצע חיבור HDMI התומך ב-MHL 2.0 (Mobile High Definition Link). תכונה זו מאפשרת להקרין תצוגת מסך של סמארטפון או טבלט ישירות למסך הגדול, 22 אינטש או 24 אינטש. יתירה מכך, באמצעות MHL 2.0 ניתן לחבר ציוד היקפי מגוון למסך באמצעות כבל אחד ולהטעין אותם תוך כדי הרצת ווידיאו, אודיו ו/או גלישה באינטרנט. המסכים מציעים זמן תגובה מהיר של 1ms (22 אינטש) ו-2 ms (24 אינטש) לצפייה איכותית בווידיאו ובמשחקים.

הדגמים החדשים זמינים עתה בישראל ברשתות השיווק וחנויות ברחבי הארץ.
המחירים:

דגם E2276VWM6 – 850 ₪ כולל מע"מ.
דגם E2476VWM6 – 950 ₪ כולל מע"מ

למסכים 3 שנות אחריות בבית הלקוח.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.