אפליקציית מבחני הביצועים AnTuTu מפרסמת את סיכום הנתונים שנאספו בחודש נובמבר, וזו מציגה הבדלים מהותיים מהמספרים שנאספו רק חודש אחד לפני כן. למעשה, דגם ה- Vivo NEX 3 5G, שהחזיק בתואר המכשיר המהיר ביותר מבין מכשירי הדגל בחודש אוקטובר, כלל לא נכנס לטבלה בחודש נובמבר.

את מקומו לוקח טלפון הגיימינג ROG Phone II של אסוס (Asus), עם ניקוד ביצועים מרשים של 496,662 נקודות. במקום השני והשלישי ניצבים ה-OnePlus 7T וה-OnePlus 7T Pro, כאשר דווקא הדגם ה"רגיל" מתגלה כמהיר מבין השניים. ה-X2 Pro של רילמי (Realme) במקום הרביעי, ולאחריו שוב שני דגמים מבית וואן פלוס, ה-7 וה-7 Pro (הפעם הדגם היקר יותר זוכה ביתרון קטן). סמסונג (Samsung), המותג הנמכר ביותר בשוק, מככב רק במקום התשיעי והעשירי עם ה-Galaxy Note 10 בדגם הפלוס ודגם ה-5G.

בטבלת מכשירי הביניים שוב נרשם מהפך, כאשר דגם Honor 9X Pro של וואווי (Huawei) נעלם מרשימת עשרת הגדולים לאחר שהוביל אותה באוקטובר. במקום הראשון ניצב ה-Redmi Note 8 Pro של שאומי (Xןשםצן), לאחריו דגם ה-Reno2 של אופו (Oppo) וה-Mi 9T של שאומי. סמסונג מצליחה להגיע למקום הרביעי והמכובד עם דגם הביניים שלה Galaxy A80.

ב-AnTuTu מציינים כי כעת יותר מתמיד, נדרשת ערכת שבבים חזקה וזיכרון UFS בנפח גדול בכדי להעניק למכשיר סיכוי כלשהו לככב במקום גבוה בטבלת הביצועים.