קצב העדכונים של אפל (Apple) עבור מערכת ההפעלה שלה iOS ממשיך להיות יחסית גבוה. החברה הודיעה אתמול שהיא מעלה לשרתים שלה עדכון נוסף, הפעם לגרסה iOS 12.1.2, שאמור להיות מושק בימים הקרובים למכשירים המשתמשים בהם.

לפי המספור מדובר בעדכון יחסית קטן. ההנחה היא שלפחות בחלקו הוא מכיל את השינויים שאפל אמרה שתבצע במערכת ההפעלה לגבי תכונות הניהול באפליקציות התמונות והניווט במכשיר שלגביהן הוצא צו בית משפט סיני על הפרת פטנט, כזכור – צו שהוביל לאיסור מכירה של מכשירי iPhone במדינת הענק. עדכון זה הוא הדרך בה מתכוונת אפל, לפי טענתה, להתגבר על צו איסור המכירה.

הדבר שמצביע על כך יותר מכל הוא המהירות בה העדכון החדש נשלח לשוק: שבוע אחד בלבד לאחר שגרסת הבטא הראשונה שוחררה לבוחנים, כי אפל זקוקה לתשובה מהירה.

אבל גרסת iOS 12.1.2 מציעה עוד כמה דברים. כך לדוגמה היא אמור לפתור בעיות בעת ההפעלה הראשונית של eSIM במכשירי iPhone Xr ו-iPhone Xs, וכן בעיה שיכולה להשפיע על ההתחברות לרשת סלולארית בטורקיה, דווקא של אותו צמד מכשירים יחסית חדש של אפל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.