קשה לומר שההשקה הראשונית של ה-OUYA, קונסולת המשחק שהייתה אחד המכשירים שעוררו הכי הרבה ציפייה בשנה שעברה, הייתה מוצלחת במיוחד. בסופו של דבר, כשהיא הגיעה לשוק באיחור נורא, היא זכתה בדרך כלל לביקורות לא מוצלחות במיוחד, כולל כאן, ב-TGspot. בעיות חומרה, וגם הגישה לתכנים, עמדו בראש רשימת הבעיות שגם הובילו להורדת המחיר עד כד 99 דולרים.

אבל החבר'ה שעומדים מאחורי הקונסולה מבוססת האנדרואיד (Android) לא התייאשו. אמנם הם עדיין לא פתרו את כל הבעיות, והם עדיין לא מכריזים על דור חדש לקונסולה, אבל הם מציעים שדרוג שאולי ימשוך רוכשים נוספים.

הגרסה החדשה של הקונסולה כוללת כעת כמות כפולה של זיכרון לעומת המכשיר הראשוני, והיא עומדת כרגע על 16 ג'יגה-בייט. אמנם כבר בשנה שעברה הייתה גרסה מוגבלת עם כמותה זיכרון הזו, אבל עכשיו זה הפך לתקן. כמו כן טוענת החברה שהבקר עבר מספר שדרוגים והכפתורים והידיות אמורים להציע תגובתיות טובה יותר. השינוי האחרון הוא שהמערכת כולה, כולל הבקר, מוצעת כעת בצבע שחור מאט במקום שילוב של שחור עם אפור.

יש לזה כמובן מחיר: הגרסה החדשה נמכרת ב-129.99 דולרים, 30 דולרים יותר מהקודמת, ואם זה מעניין אתכם, בקרו באתר של החברה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.