כמו בשבת שעברה, החלטנו גם הפעם להעשיר את עולמכם בעוד רשימה של כמה משחקים חדשים שיצאו לאחרונה, עבור אנדרואיד ו-iOS, כדי שתעזור לכם להעביר את השבת – בבית, בים, בדרך לשם או בחזרה לכאן. ומעכשיו גם אתם מוזמנים להיות שותפים: נתקלתם במשחק חדש בן שבועיים לכל היותר, ואתם רוצים להמליץ עליו, כתבו לנו ואולי נכלול אותו ברשימה בפעם הבאה. מה שחשוב לזכור הוא שכל המשחקים המוצגים כאן ניתנים להורדה בחינם, אם כי רובם מציעים מכירות תוך כדי משחק.

1. Injustice 2 – כשגיבורי ונבלי על נלחמים ברחובות

משום מה השיר שמתנגן לי עכשיו בראש הוא Two Tribes go to War של להקת 'פרנקי הולך להוליווד'. למה? אולי בגלל שהמשחק הזה כולו מכות, אבל בסגנון של גיבורי על. כלומר, אגרוף, בעיטה בקפיצה וכדומה זה יפה, אבל זה קטן עליהם כשהם מגיעים לזירה כדי להראות למי יש יותר חזק – מה פתאום גדול? ובזירה הם פוגשים את הרשעים אבל גם גיבורי על אחרים, והם נלחמים כל אחד בסגנון שלו, ובנשקים שלו ובכוחות המיוחדים שלו, והם לא מתמוטטים כמובן כמו בני תמותה עלובים אם יורים עליהם צרור של פגזים ממרחק של חצי מטר. הם מקסימום עפים כמה מאות מטרים לאחור וחוזרים. בקיצור: לקחו האחים וורנר את גיבורי הכל שלהם ואמרו להם תרביצו, רק סיפקו להם גרפיקה יוצאת מכן הכלל מסביב. שימו לב שמשחק זה דורש הרבה מאוד משאבים מהמכשיר, כך שייתכן מאוד שתרגישו קצת השתהויות במכשירים פחות חזקים.

להורדה: אנדרואיד | iOS

2. Kill Shot Virus – כי תמיד כיף לירות לזומבים בראש

כמה מכם שיחקו ב-Dead Island וב-Dead Island Reptide? לדידי מדובר במשחקי הזומבים הכי טובים ששיחקתי בחיי, ואני כבר לא מחכה ל-Dead Island II שכבר נמצא בפיתוח כמה שנים, וכנראה כבר לא ייצא. אבל הנה משחק זומבים שאמור לעשות לכם לא פחות טוב אם אתם אוהבים את הז'אנר. יש כאן למעלה ממאה משימות בגוף ראשון, כשצריך כמובן למנוע את התפשטות הוירוס שגורם לאנשים להפוך לזומבים, וזה כמובן אומר שלחסל כמה שיותר מהם ולעשות זאת עם רובי צייד, רובי סער, רובי צלפים ומכונות ירייה ובאופן אישי מאוד. הגרפיקה מצוינת, וזה עוד משחק שיכול מאוד שייקח את הטלפון שלכם אל המגבלות שלו. תוכלו גם להקים שבט ניצולים, להילחם במתים-חיים הללו ביחד, ואפילו לצבור תהילה באמצעות סולמות מובילים. בסופו של דבר תוכלו גם להילחם נגד שבטים אחרים, אם תתחילו להשתעמם מרק לחסל זומבים.

קרא עוד:  עכשיו רשמי: שאומי הכריזה על Redmi K30 עם 4G ו-5G

הורדה: אנדרואיד| iOS

3. Faraway – מסע חידות ותצרפים בארץ קדמונית

אני לא יודע כמה מכם הכירו, שחקו, ניצחו, זוכרים או בכלל יודעים מה זה Myst, אבל גם אם אתם לא יודעים המשחק שלפניכם, ששמו המלא הוא Faraway: Puzzle Escape, מאוד מושפע ממנו. מאוד. אבל הוא לא הראשון ולא האחרון, כי Myst היה זה שהפך לפופולרי יחסית ז'אנר של הרפתקה המבוססת על פתרון חידות ותצרפים כדי להצליח להתקדם ולא על שיחות עם דברים אנושיים או שליפת חרב במקומות שצריך. כאן צריך לשים לב לרמזים, לחידות לחפצים במרחבים עיר חרבה שהוקמה על ידי ציוויליזציה לא ידועה. יש כאן כמעט 20 מקדשים מלאי חידות במוגשים לשחקן בעולם תלת ממדי, אבל רק 9 השלבים הראשונים מוצעים בחינם. עוד דבר מעניין הוא זה שהמשחק יודע להתאים את עצמו לטלפוני ה-18:9 החדשים, קרי LG G6 ו-Samsung Galaxy S8.

להורדה: אנדרואיד | iOS

4. WTF?! Relaxing Brain Game – שועלים עליך, טלפון

כן כן, גם אני לרגע קפצתי מהכסא ושאלתי את עצמי איך לעזאזל יכול להיות שגוגל (Google) הסכימו שיהיה משחק עם הקיצור WTF בשם שלו. אחרי שתי דקות הבנתי. זה קיצור של ?What, That Fox, ובקיצור קצת עבדו עלי, אבל בצורה נחמדה כי בעצם מדובר במשחק פאזל שבו עוברים שלבים אחרי שלבים של לוחות בהם צריך לנסות להחזיר את כל השועלים שמופיעים בלוח חזרה אל המחילות שלהם תוך שימוש בעצמים שמופיעים בשדה המשחק. ברגע שנוגעים בשועל הוא יזוז בכיוון התנועה עד שייעצר או יתחיל לנוע בכיוון אחר, מה שכמובן ניתן לנצל לטובת העניין. רמת הקושי, איך לא, עולה משלב לשלב, ואפשר לבחור בין מצב סיפור לבין של תצרפים ללא הפסקה. ב-AppStore לא ממש אהבו כנראה את הבדיחה. המשחק פשוט נקרא בשמו המפורש.

קרא עוד:  עדכון דצמבר ל-Star Wars: Battlefront II מכין את הקרקע ליציאת הסרט החדש

להורדה: אנדרואיד | iOS

5. Guns of Boom – על החיים ועל המוות ברשת

במשך תקפה מאוד ארוכה, ושוב הכל באופן יחסי, יצאו לשוק ברצף כמה משחקים ומשחקים ששמו את הדגש על משחקים מרובי-משתתפים מקוונים בהם צריך לירות במי שלא שייך לצוות של הקבוצה שלך. מעבר לכך מצב המשחק הזה צורף להרבה מאוד משחקי יריות בגוף ראשון אחרים. Guns of Boom, בהיבט הזה, לא מביא דבר חדש, אבל הוא צבעוני מאוד, הוא מהיר יחסית, יש מגוון כלי נשק – לא פחות מ-48 נשקים לפי יוצרי המשחק ויש אפילו אפשרות לירי אוטומטי: שמים אויב על הכוונת, הנשק כבר יירה בעצמו. הגרפיקה עצמה תלת ממדית ומודרנית, אז אם אתם אוהבים את הז'אנר הזה, אל תהססו.

להורדה: אנדרואיד