החל משעה 18:00 נפלו בזה אחר זה מספר אתרים ממשלתיים ואתרים אחרים במתקפת DDos מאורגנת. המתקפה שהחלה כבר ביום שבת תחת השם “Operation Israel” מיועדת להפיל אתרים רבים תחת הדומיין הישראלי על ידי קבוצות המזוהות עם “אנונימוס”, ארגון האקטיביזם האנרכיסטי וקבוצות רבות אחרות פרו-פלסטיניות.

בין האתרים שהופלו היה אתר משרד הבטחון, הלמ”ס, משרד החוץ, יד ושם, ועדת הבחירות המרכזית וכן אתרים שונים כמו האתר של חברת דן, אלון-דור ואתרים רבים אחרים. רוב האתרים שהותקפו עלו כבר בחזרה, וכרגע לא ידוע על פריצה משמעותית אולם המתקפה ממשיכה ברגעים אלה וניתן לצפות בעדכונים בחשבון הטוויטר שהוקם על ידי הקבוצה Op_Israel#

אמש הודיעו ברשת כי למעלה מ-20 אלף חשבונות פייסבוק של ישראלים נפרצו, אולם בפועל פורסמה רשימה של 730 משתמשים בלבד אשר לכאורה נפרצו ונגנבו חשבונות הדואר שלהם.

כמתקפת נגד קבוצת ישראלים המכנה את עצמה Israeli Elite Force פרצה את האתר המרכזי OpIsrael.com ושינתה את תכניו ל”פרו ישראליים” וכן פרצה למספר אתרים איראניים, סורים ופקיסטניים. הקבוצה מעדכנת כל העת בחשבון הטוויטר שלה.

וידאו: אנונימוס בסרטון תעמולה נוסף

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.