שעון היד שרובנו היינו עונדים כבר מזמן פאסה והוחלף על ידי מכשיר הסלולר שלנו שלא נח לרגע, ובכל זאת הוא עדיין לא נעלם מהעולם כי הוא כבר יודע הרבה מעבר מלהציג רק את השעה. גם סוני רוצה להחזיר את שעון היד אבל לא לשימוש הרגיל שלו, אלא למשהו יותר מתקדם כשהציגה את ה-SmartWatch.

השעון אשר תואם את רוב מכשירי האנדרואיד של מירב היצרניות מגיע עם מסך מגע בגודל 1.3 אינצ’ OLED (מולטי-טאץ’) ו-Bluetooth 3.0, ויאפשר לנו גישה לשירותי הסמארטפון שלנו בצורה נוחה יותר. וודאי אתם זוכרים את קודמו, ה-Live View שהוצג על ידי סוני אריקסון בסוף 2010 והושק מספר חודשים לאחר מכן, ואילו הדור החדש מבטיח מספר שדרוגים נוספים.

פייסבוק באופניים
תחילה, נמצא בו אפשרות לתקשורת מול מכשיר הסמארטפון שלנו, כמו שיחות שלא נענו, הודעות שהתקבלו, תחזית מזג האוויר ועוד. בנוסף, נוכל לענות לשיחות עם שיחה מזוהה על גבי השעון, לבדוק את הציוצים האחרונים בטוויטר, לבדוק מה קורה עם החברים בפסייבוק, לשלוט בנגן המוזיקה, לעקוב אחר נתונים הספורט שלכם וכמובן… לצפות בשעה והתאריך.

השעון יכול להתנתק מהרצועה שלו, כך אפשר לחברו למחברת, לשולחן, או לכיס המכנס, כשמכשיר האנדרואיד נמצא בתיק או בסביבתנו הקרובה (Bluetooth, בכל אופן). הוא חסין למים (התזות) ואבק, מסוגל לרטוט, מכיל מד תאוצה ובעל עיצוב דקיק שאינו גדול יחסית ומגיע במספר צבעים.

קרא עוד:  הטלפון/טאבלט המתקפל של מיקרוסופט, Surface Duo, נחשף בשימוש אמיתי

על הסוללה עוד מוקדם לדבר, וגם מספר האפליקציות שהוא מציע עוד מוגבל למדי, אם כי סוני פרסמה את ערכת הפיתוח (SDK) וודאי נראה יישומים נוספים בהמשך. ה-SmartWatch מתוכנן לצאת יחד עם ה-Xperia S ויימכר תמורת $149, הרבה יותר יקר מה-$60 של הדור הקודם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.