אחרי ארבעה משחקים, סדרת Angry Birds מוכיחה לכולם שלא הכמות היא זו שהופכת אותה לפופולרית, אלא האיכות. החברה צייצה בחשבון ה-Twitter שלה כי Angry Birds Space, המשחק האחרון בסדרה, הגיע ל-100 מיליון הורדות.

ממשיך מסורת אחיו
בסוף מרץ הועלה המשחק לחנויות השונות, ועד סוף אפריל כבר הורד 50 מיליון פעמים. עכשיו, תחילת-אמצע יוני, המשחק מכפיל את כמות ההורדות שלו ומגיע ל-100 מיליון הורדות, כנראה בזכות שלבים שנוספו ועוד כאלו שעתידים להתווסף למשחק הפופולרי. הכול יודעים ש-Rovio אוהבים לחדש ולהוסיף עוד ועוד שלבים ותוספות בחינם כדי להגדיל את המשחק ולהציע אתגרים נוספים.

יוצא מהמסך הקטן
בינתיים ב-E3 בדוכן של מפתחת המשחקים אקטיוויז'ן, ישנה תמונה של אחת הציפורים מהמשחק עם לוגו החברה. כשנשאלה על כך החברה, היא אמרה שכדאי להיות ערים להכרזה שתתבצע בעוד מספר שבועות, והוסיפה "חכו עד שתראו אותו על הקונסולות ב-HD". אין כבר למה לחכות אם ככה, זו הכרזה כמעט רשמית ש-Angry Birds מגיע גם לקונסולות המשחק, אם כי לא נמסרו כלל פרטים על המשחק.

גאווה מפינלנד
החברה גם הכריזה כי המשחק הבא בסדרה, Angry Birds Heikki, יגיע ב-18 ליוני. המשחק יהיה קשור בדרך כלשהי לנהג מרוצי הפורמולה Heikki Kovalainen (הייקי קובליינן) מפינלנד. Rovio עצמה היא חברה מפינלנד, כך שתהיה גאווה לאומית במשחק החדש. (מקור)