אחרי ה-iOS והאנדרואיד, הושקה ב- Ovi Store, חנות האפליקציות של Nokia, הגרסה החדשה של Rovio למשחק הפופולארי, Angry Birds RIO, המבוססת על עלילת הסרט החדש של 20th' Century Fox.

המשחק Angry Birds של המפתחת הפינית Rovio הפך לאחד השמות החמים ביותר בעולם האפליקציות לסלולר עם למעלה מ- 100 מיליון הורדות מסביב לעולם.

גרסה זו מצטרפת אל שתי גרסאות ה- Angry Birds הקיימות ב- Ovi Store, הגרסה המקורית וגרסת ה- Seasons המתעדכנת בהתאם לחגים, עונות השנה ואירועים שונים.כל גרסאות המשחק מוצעות ב- Ovi Store במחיר 2 אירו ולשתיים הראשונות יש גם גרסאות Lite המאפשרות להתנסות בחינם בכמה מן השלבים של המשחק.

אופירה אבישי מיורוקום, נציגת Nokia בישראל, מסרה כי: "משחק ה- Angry Birds הוא בין האפליקציות המבוקשות והפופולאריות ביותר בקרב משתמשי ה- Ovi Store בישראל. מתחילת השנה יותר מ- 30 אלף משתמשים ישראלים כבר הורידו גרסה של המשחק למכשירי ה- N8 וה- C7 שלהם ואנו עדים לגידול מתמיד ומרשים בנתוני ההורדות שלו. אין לי ספק כי גם הגרסה החדשה, RIO, המושקת עם הסרט החדש תזכה גם היא לפופולריות רבה".

נראה כי ב- Rovio פיצחו את נוסחת ההצלחה של אפליקציה סלולרית והם עתה ממנפים ומפתחים את ההצלחה עוד יותר. "אני מאמינה" הוסיפה אבישי, "כי מפתחי אפליקציות נוספים ינסו לאמץ את הנוסחה בשדרוג ופיתוח גרסאות מדורגות ומשודרגות כך שהאפליקציה הראשונית מהווה רק פלטפורמה בסיסית, אבל לשם כך צריך כתנאי הכרחי אפליקציה ממכרת כמו ה- Angry Birds וכאן טמונה החוכמה או המזל".

קרא עוד:  עדכון במכשירי האנדרואיד גורם לזלילת סוללה, כך ניתן לשפר את המצב

 

קישורים לאפליקציות:

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.