אם עדיין לא מאסתם מהמשחק הפופולרי Angry Birds, מעכשיו תמצאו אותו גם בטלוויזיה. טוב, לא בכל טלוויזיה, אלא באלה של סמסונג מסדרות ה-Smart TV. המשחק מגיע בגרסה דומה לזו שבסמארטפונים, אך מותאמת למסך סמסונג מסדרת ES9000, בעל יכולת זיהוי תנועה, פנים וקול. באמצעות טכנולוגיית האינטראקציה של סמסונג, מתבצעת השליטה בתנועה על ידי היד המשמשת כעכבר שליטה אלחוטי. הרעיון הוא שכדי לפגוע בחזרזירים, צריך למשוך את היד אחורה, בדומה לדרך שהיינו משתמשים ברוגטקה. ניתן גם להפעיל את היכולות המיוחדות של הציפורים בזמן התעופפותם לכיוון החזירים באמצעות מחוות נוספות, או לכוון את הציפור הצהובה בהתאם שתוכל לפגוע במדויק.

"הטלוויזיות החכמות של סמסונג הן הראשונות בעולם אשר מציעות למשתמש שימוש במשחק הפופולארי והן קובעות סטנדרט חדש וגבוה בתעשייה באמצעות המשחקים הנשלטים על יד תנועות ידיים" מספר קויונגסיק קוי לי, סגן נשיא, חטיבת תצוגה חזותית, סמסונג אלקטרוניקס ומוסיף: "סמסונג תמשיך לפתח תכנים נוספים אשר יאפשרו לבני המשפחה לבלות יחד מול הטלוויזיה ולצרכנים כולם ליהנות מחוויות חדשות בטלוויזיות החכמות של סמסונג".

למרות שהמשחק שמור רק לדגמי היוקרה של סמסונג, בקרוב Rovio מתכננת להשיק גם גרסאות לקונסולת המשחק השונות, כך שחווית המשחק בטלוויזיה תגיע לעוד רבים. אבל עד אז, למי שברשותו את הטלוויזיה החכמה של סמסונג, יוכל להוריד ולהתחיל לשחק במשחק.

וידאו: משחקים Angry Birds על טלוויזיית סמסונג

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.