שעוני Android Wear

העדכון המשמעותי ביותר לשעונים החכמים הרצים על המערכת הלבישה של גוגל (Google) הגיע: החברה שחררה את Android Wear 5.1.1 המיועד לכלל השעונים בשוק המביא מספר יכולות חדשות ובראשם – הפעלת קישוריות ה-WiFi במכשירים תומכים.

שעון עצמאי

על החידושים גוגל הכריזה על כבר בחודש שעבר, כאשר אחד מהם כאמור, מאפשר להפוך את השעון למכשיר עצמאי שאינו תלוי בטלפון אליו הוא מחובר. כך ניתן למעשה לקבל את כל ההתראות ישירות לשעון גם כאשר הטלפון לא נמצא בקרבת מקום, זאת כל עוד הוא מחובר ל-WiFi שבסביבה.

בגוגל מבהירים כי התמיכה ב-WiFi קיימת כרגע רק במספר שעונים וזה כולל את ה-Moto 360 של מוטורולה, SmartWatch 3 של סוני, ה-LG Watch Urbane ו-Gear Live של סמסונג.

בין שאר החידושים שהעדכון מביא הוא שימוש במחוות חדשות להצגת ההתראות וגישה לאנשי הקשר ויישומים בלי צורך להפעיל את המסך, תמיכה ביישומים שיפעלו תמיד (Always on ), ציורי אימוג’י ושינוי גודל הפונט.

כדי להיות מוכנים לעדכון, יש להוריד את הגרסה האחרונה של יישום ה-Android Wear למכשירי האנדרואיד, שגם היא עודכנה לאחרונה, וכי ברגע שהוא יופץ היישום יתריע על כך, דבר שצפוי להתרחש בתוך מספר ימים למספר שבועות.

עוד בנושא:

האם סמסונג תפסיק לייצר שעונים חכמים מבוססי Android Wear?

השאירו את הטלפון בבית: Android Wear יעדכן אתכם בכל מקום

משתמש הצליח להתקין Android Wear על ה-Samsung Gear 2

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.