שעון וואווי דור שני

מערכת ההפעלה של גוגל (Google) למוצרים לבישים, Android Wear 2.0, הוצגה בחודש פברואר האחרון זאת לאחר עיכובים חוזרים. עם ההכרזה, פורסמה גם רשימת השעונים הנתמכים שייזכו לעדכון החדש, וכעת חלקם כבר מתעדכנים.

גוגל אישרה כי היא החלה בפריסת העדכון ל-Android Wear 2.0 עבור השעונים הפחות ממותגים בשוק. הראשונים לקבל אותו הם Fossil Q Founder, Casio Smart Outdoor Watch ו-Tag Heuer Connected. עם זאת, באותה ההודעה גוגל מאשרת כי ישנו עיכוב לא צפוי בשל באג שנתגלה בבדיקות הסופיות אשר יעכב את השחרור לשאר השעונים הנתמכים.

גוגל לא פרסמה מהו הבאג שנמצא או על אילו מהשעונים הדבר ישפיע, כך שצריך להתאזר בסבלנות עד שהעדכון יגיע למותגים האחרים של שאר היצרניות השונות.

בין היכולות של Android Wear 2.0 ניתן למצוא: עיצוב מחודש, מקלדת QWERTY מלאה, אפליקציות שפועלות באופן עצמאי, תמיכה ב-Android Pay מערכת התשלומים של גוגל, תמיכה במחוות ביישומי צד שלישי ועוד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.