שניים מהדגמים הנפוצים יותר מבין השעונים המבוססים על Android Wear הם ה-Huawei Watch וה-Moto 360 מדור שני. למרות שאלו נכללים ברשימת השעונים שיקבלו את העדכון ל-Android Wear 2.0 הם טרם קיבלו את עדכון הגרסה שיצא בחודש בפברואר. אך נראה כי ההמתנה לא תימשך עוד זמן רב: גוגל (Google) הודיעה כי העדכון יגיע בשבועות הקרובים.

את חלון הזמנים המעודכן פרסם מנהל הקהילה של פורום התמיכה של Android Wear. הוא ציין כי מספר דגמים פופולריים כמו: Huawei Watch, Huawei Watch Ladies, LG Watch Urbane, Asus ZenWatch 2/3 ו-Moto 360 Gen 2/Sport יקבלו את העדכון בסוף אפריל או בתחילת מאי. העדכון יגיע בצורה מדורגת כך שייתכן כי ליצרניות מסוימות ייקח יותר זמן לפרוס אותו.

כאמור, העדכון יצא בחודש פברואר אך באג שהתגלה בגרסה 2.0 גרם לעיכוב בפריסה. Android Wear 2.0 מהווה את אחד מהעדכונים הגדולים שנעשו במערכת ההפעלה למכשירים לבישים והיא כוללת מספר רב של שיפורים כמו: חנות אפליקציות עצמאית ואפליקציות עצמאיות הרצות ללא תלות במכשיר הטלפון, מקלדת מלאה, רענון עיצובי ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.