גוגל (Google) שחררה היום את גרסת המפתחים החמישית במספר והאחרונה לפני ההשקה הרשמית של Android Wear 2.0, מערכת ההפעלה למוצרים לבישים ולראשונה, היא משפרת את התמיכה במערכת iOS.

גרסה 2.0 צפויה על פי הדיווחים להגיע באופן רשמי בחודש הבא, ובגרסת המפתחים הזו לא נוספו דברים רבים במיוחד פרט לתמיכה ב-iOS כמובן, אותה כבר הבטיחה ערב ההכרזה על המערכת החדשה. תכונה זו מאפשרת לבעלי אייפון להתקין את האפליקציה הרשמית של Android Wear ולחבר למכשירם את אחד משעוני האנדרואיד השונים וליהנות משלל הפונקציות שמציעה המערכת.

android_wear_ios_telegram

מלבד זאת, הציגה גוגל אימות מהיר של יישומים בשעון, אשר פותח את הדפדפן שבטלפון ושם המשתמש נדרש להזין את פרטי ההתחברות. שאר הדברים בגרסת המפתחים בעיקר פותרים באגים שונים הקשורים ליכולת ההפעלה העצמאית של אפליקציות בשעון, ללא תלות בחנות האפליקציות דרך הטלפון.

גוגל כאמור לא פרסמה את המועד הסופי לשחרור Android Wear 2.0 הרשמי, ובינתיים השעונים הראשונים של LG שיוכרזו באותו מועד, כבר הודלפו לרשת. גם סמסונג (Samsung) הכריזה לאחרונה על תמיכה ב-iOS עבור שעוני Gear שלה, כך שכיום משתמשי אפל לא חייבים לבחור רק בשעון ה-Apple Watch ויש להם לא מעט מוצרים אחרים לבחירה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.